Maria Niklińska zostanie producentem teledysków?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 11:09
Maria Niklińska zamienia aktorstwo na muzykę. Jej nowa płyta pt. "Maria" światło dzienne ujrzy w maju tego roku. Przy tej okazji aktorka odkryła w sobie nowy talent i postanowiła zostać producentem teledysków.
Audio
  • Rozmowa z Marią Niklińską o płycie "Maria", piosence "Ile jeszcze" i planach zawodowych artystki (Czwórka/Audycja nr 1)
Mariusz Infulecki i Michał Migała rozmawiali z Marią Niklińską m.in. o wolności słowa, poszanowaniu dla inności i godności każdego człowieka
Mariusz Infulecki i Michał Migała rozmawiali z Marią Niklińską m.in. o wolności słowa, poszanowaniu dla inności i godności każdego człowiekaFoto: Czwórka

Niklińska, która studiowała m.in. w szkole aktorskiej w Nowym Jorku, przyznaje, że te doświadczenia pomogły jej w realizowaniu klipów w Polsce. - Zobaczyłam, że teledysk to ciekawa forma przekazu artystycznego, która może być niesztampowa i może zadawać pytania - mówiła w Czwórce.

Artystka odniosła się także do tematu kontrowersji wokół promującego płytę klipu do utworu "Ile jeszcze". Teledysk przedstawia dwie całujące się kobiety, a Niklińska przebrana jest w nim za zakonnicę.

W Czwórce zagościł także iluzjonista Maciej Pęda. Pokazał kilka tricków, tym razem specjalnie dla gimnazjalistów, którzy zdają właśnie ogólnopolski egzamin.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzenie: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Maciej Pęda (iluzjonista), Maria Niklińska (aktorka, wokalistka, producentka teledysków)

Data emisji: 21.04.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/mc

Czytaj także

Roksana "Saszan" Pindor: z internetu na wielką scenę

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2015 15:00
Choć przebojem zdobyła polski internet, "Saszan" przyznała w Czwórce, że wciąż nie czuję się "królową" rodzimej sceny. I zdradziła, że przed nią stoją już kolejne muzyczne wyzwania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Honorata Skarbek: wcale nie lubię szokować

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 09:23
Pracuje od 14. roku życia. - Mam ciężki i silny charakter, ale dzięki niemu do wszystkiego w życiu doszłam sama - mówi wokalistka i blogerka Honorata Skarbek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Filip Mettler: lans to obciach, wolę śpiewać

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2015 11:40
- Muzyką zajmuję się od 7 roku życia. Tyle, że na początku grałem na skrzypcach, a teraz śpiewam - mówi Filip Mettler.
rozwiń zwiń

Czytaj także

DJ Adamus i Paulla: nie jesteśmy zaręczeni

Ostatnia aktualizacja: 16.04.2015 12:00
Muzycy dementują doniesienia brukowców i zapewniają, że nie są w związku. Jak twierdzą, łączą ich tylko muzyka i wspólna praca.
rozwiń zwiń