Maria Niklińska: czuję się muzykiem

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2015 10:45
Maria Niklińska występuje w filmach, teatrach oraz w telewizji. Jest także wokalistką - w maju wyszła jej płyta pt. "Maria".
Audio
  • Maria Niklińska o swojej debiutanckiej płycie (Audycja nr 1/Czwórka)
Maria Niklińska przez osiem lat prowadziła w Telewizji Polskiej program 5-10-15, teraz robi karierę jako aktorka i piosenkarka
Maria Niklińska przez osiem lat prowadziła w Telewizji Polskiej program "5-10-15", teraz robi karierę jako aktorka i piosenkarkaFoto: PAP/Stach Leszczyński

- Cały czas jest to dla mnie dziwne, kiedy jestem przedstawiana jako aktorka i piosenkarka. Lubię słowo muzyk, jestem muzykiem, bo piszę muzykę i teksty. To jest fajniejsze słowo niż piosenkarka - mówi Niklińska. Dodaje też, że artysta, jeśli tylko tak czuje, może działać na wielu polach i nie powinien się ograniczać.

Maria zdradza też, czy jej piosenka "Lubisz tak" miała być nawiązaniem do jednego z portali społecznościowych i opowiada o swoich tekstach, które - jak zapewnia - są bardzo osobiste. W nagraniu audycji posłuchacie dwóch utworów Marii, a z wywiadu dowiecie się, gdzie będzie można zobaczyć artystkę na żywo.

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzą: Mariusz Infulecki, Michał Migała

Gość: Maria Niklińska (aktorka, piosenkarka)

Data emisji: 9.12.2015

Godzina emisji: 8.30

mg

Czytaj także

Maria Niklińska zostanie producentem teledysków?

Ostatnia aktualizacja: 21.04.2015 11:09
Maria Niklińska zamienia aktorstwo na muzykę. Jej nowa płyta pt. "Maria" światło dzienne ujrzy w maju tego roku. Przy tej okazji aktorka odkryła w sobie nowy talent i postanowiła zostać producentem teledysków.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Moś: nie jestem muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 11:00
Recenzenci chwalą ją za nietuzinkowość i odwagę, za to, że swoją płytą "Inspination" idzie pod prąd. - Ja po prostu staram się być wierna sobie - mówi Kasia Moś w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Sobolewski: spodziewałem się sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2015 15:00
Kilka dni temu miała miejsce premiera ostatniej płyty Michała Sobolewskiego pt. "Sobota". Fani nie szczędzą pochwał, chętnie też bawią się rozszerzoną wersją albumu.
rozwiń zwiń