Lanberry: jestem bardzo emocjonalna

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 11:22
Lanberry to wokalistka i autorka tekstów. Jesienią ubiegłego roku zaprezentowała singiel "Podpalimy świat", potem ukazał się "Każdy moment". W marcu planuje wydanie płyty.
Audio
  • Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska opowiada o powstawaniu utworu "Każdy moment", nowej płyty i o swoich planach zawodowych (Audycja nr 1/Czwórka)
Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska wraz z Mariuszem Infuleckim w studiu Czwórki
Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska wraz z Mariuszem Infuleckim w studiu Czwórki Foto: Czwórka

"Każdy moment" różni się od poprzednich nagrań wokalistki. - Chciałam pokazać światu, że potrafię być liryczna, jestem bardzo emocjonalna - mówiła w Czwórce Lanberry. Przyznała, że jest bardzo emocjonalna i dodała, że w swojej twórczości zawsze stara się być sobą. - Nie chciałabym absolutnie czuć się produktem. Dziś czuję się wolna, a to, co robię jest efektem moich własnych wizji - tłumaczyła artystka.

Prywatnie pasją Gosi Uścisłowskiej jest nauka języków obcych, włada m.in. angielskim i włoskim, lubi owoce leśne, pochodzi z Wyszkowa pod Warszawą, a - jak sama przyznaje - największą karą byłaby dla niej praca w korporacji. W Czwórce zdradziła, skąd wziął się pomysł na jej artystyczny pseudonim i tłumaczyła, dlaczego, choć teoretycznie nie wygrała w telewizyjnym talent show, i tak może czuć się zwycięzcą. W programie wraz z Mariuszem Infuleckim - na dwa głosy - wykonała także fragment utworu "Podpalimy świat".

***

Tytuł audycji: Audycja nr 1

Prowadzi: Mariusz Infulecki

Goście: Lanberry (wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka, prywatnie Małgorzata Uściłowska)

Data emisji: 2.02.2016

Godzina emisji: 8.10

kd/kul

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kasia Moś: nie jestem muzycznym buntownikiem

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2015 11:00
Recenzenci chwalą ją za nietuzinkowość i odwagę, za to, że swoją płytą "Inspination" idzie pod prąd. - Ja po prostu staram się być wierna sobie - mówi Kasia Moś w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szymon Chodyniecki: nie chcę być porównywany do nikogo

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2016 15:58
Gra na wiolonczeli, gitarze, fortepianie i perkusji. W Czwórce zaśpiewał zaś a capella fragment utworu "Bez słów". - Nie chcę być "produktem", chcę śpiewać to, co czuję i przez moje utwory wyrażać siebie - mówił Szymon Chodyniecki.
rozwiń zwiń