Aneta Figiel. Wszystko zaczęło się w... pralce

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 10:20
O niezwykłych początkach swojej kariery wokalnej opowiedziała artystka znana między innymi z programu "Jaka to melodia?" oraz debiutanckiej płyty "Plan A".
Audio
Aneta Figiel to wokalistka, znana m.in. z telewizyjnego programu Jaka to melodia, uczetniczka Konkursu Debiutów na Festiwalu w Opolu, laureatka Szansy na sukces, odtwórczyni głównych ról w musicalach, chórzystka takich gwiazd, jak Maryla Rodowicz, De Mono, czy Bajm
Aneta Figiel to wokalistka, znana m.in. z telewizyjnego programu "Jaka to melodia", uczetniczka Konkursu Debiutów na Festiwalu w Opolu, laureatka "Szansy na sukces", odtwórczyni głównych ról w musicalach, chórzystka takich gwiazd, jak Maryla Rodowicz, De Mono, czy BajmFoto: Nazar Vasko/mat. promocyjne

- Jako licealistka włożyłam głowę do pralki i odkryłam tam akustykę, jaką można znaleźć w superprofesjonalnym studiu - opowiadała nasz gość. - Potem zaglądałam tam często z lampką i tekstami na kartkach - wspominała Aneta Figiel.

Dziś pralka służy jej raczej do prania, a artystka realizuje się wokalnie w zupełnie innych przestrzeniach. W środę (17.02) w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej przedstawi na przykład, przy wsparciu znakomitych gości, autorski "Koncert Walentynkowy".

Aneta Figiel wymieniała też muzyczne i niemuzyczne zawody, jakie zdarzało jej się dotychczas uprawiać.

***

Prowadzą: Michał Migała, Mariusz Infulecki

Gość: Aneta Figiel (wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów)

Data emisji: 15.02.2015

Godzina emisji: 8.10

Materiał wyemitowany w "Audycji nr 1"

mm/kd

Czytaj także

Iza Lach i jej "Wieczna mgła". Premiera w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2015 20:04
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lanberry: jestem bardzo emocjonalna

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2016 11:22
Lanberry to wokalistka i autorka tekstów. Jesienią ubiegłego roku zaprezentowała singiel "Podpalimy świat", potem ukazał się "Każdy moment". W marcu planuje wydanie płyty.
rozwiń zwiń