X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Patriotyzm jest modny. Gwiazdy kochają Polskę!

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 12:10
- Spędziłam tutaj całe życie, więc jest mnóstwo miejsc, z którymi wiążą mnie wspomnienia - mówi aktorka Barbara Kurdej-Szatan. - Kocham nasz kraj za pola, lasy, łąki. Że wszystko jest naturalne, dzikie i niepowycinane.
Audio
  • Pomysłodawczyni targów Hush Warsaw Anna Pieta tłumaczy, na czym polega styl polskiej ulicy i polskich projektantów (Audycja nr 1/Czwórka)
  • O tym, jak Poznań stał się stolicą polskiej piosenki, opowiada Tomasz Waśko - organizator festiwalu Spring Break (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Polacy w oczach DJ Adamusa. czy jesteśmy fajnym narodem? (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Za co słuchacze Czwórki kochają Polskę? (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Barbara Kurdej-Szatan o polskiej kuchni i najpiękniejszych miejscach w Polsce (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Ulubione miejsca w Polsce - przewodnik Zbigniewa Wodeckiego (Audycja nr 1/Czwórka)
Barbara Kurdej-Szatan stała się popularna dzięki udziałowi w pewnej reklamie. Widzowie pokochali sympatyczną blondynkę, którą dziś oglądać możemy m.in. w serialu M jak miłość i programie Kocham Cię, Polsko
Barbara Kurdej-Szatan stała się popularna dzięki udziałowi w pewnej reklamie. Widzowie pokochali sympatyczną blondynkę, którą dziś oglądać możemy m.in. w serialu "M jak miłość" i programie "Kocham Cię, Polsko" Foto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Prowadząca program rozrywkowy "Kocham Cię, Polsko" otwarcie przyznaje też, że ma słabość do polskiej kuchni. - Lubię ziemniaki, schabowego i ogórka kiszonego, choć wiem, że to nie jest zdrowa dieta - śmieje się aktorka.   

Pięknem polskiej przyrody zachwyca się laureat tegorocznego Fryderyka Zbigniew Wodecki, natomiast DJ Adamus kocha Polaków za pewną cechę charakteru, którą trudno znależć u przedstawicieli innych narodów. W audycji rozmawiamy także z Tomaszem Waśko z festiwalu Spring Break o tym, którzy artyści mają szansę podbić światowe sceny, a Ania Pięta z Hush Warsaw tłumaczy nam, dlaczego zachowawczość polskiej mody to jej największy atut.   

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Ula Kaczyńska

Data emisji: 2.05.2016

Godzina emisji: 7.00

kul/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak