Patriotyzm jest modny. Gwiazdy kochają Polskę!

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2016 12:10
- Spędziłam tutaj całe życie, więc jest mnóstwo miejsc, z którymi wiążą mnie wspomnienia - mówi aktorka Barbara Kurdej-Szatan. - Kocham nasz kraj za pola, lasy, łąki. Że wszystko jest naturalne, dzikie i niepowycinane.
Audio
  • Pomysłodawczyni targów Hush Warsaw Anna Pieta tłumaczy, na czym polega styl polskiej ulicy i polskich projektantów (Audycja nr 1/Czwórka)
  • O tym, jak Poznań stał się stolicą polskiej piosenki, opowiada Tomasz Waśko - organizator festiwalu Spring Break (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Polacy w oczach DJ Adamusa. czy jesteśmy fajnym narodem? (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Za co słuchacze Czwórki kochają Polskę? (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Barbara Kurdej-Szatan o polskiej kuchni i najpiękniejszych miejscach w Polsce (Audycja nr 1/Czwórka)
  • Ulubione miejsca w Polsce - przewodnik Zbigniewa Wodeckiego (Audycja nr 1/Czwórka)
Barbara Kurdej-Szatan stała się popularna dzięki udziałowi w pewnej reklamie. Widzowie pokochali sympatyczną blondynkę, którą dziś oglądać możemy m.in. w serialu M jak miłość i programie Kocham Cię, Polsko
Barbara Kurdej-Szatan stała się popularna dzięki udziałowi w pewnej reklamie. Widzowie pokochali sympatyczną blondynkę, którą dziś oglądać możemy m.in. w serialu "M jak miłość" i programie "Kocham Cię, Polsko" Foto: PAP/Ireneusz Sobieszczuk

Prowadząca program rozrywkowy "Kocham Cię, Polsko" otwarcie przyznaje też, że ma słabość do polskiej kuchni. - Lubię ziemniaki, schabowego i ogórka kiszonego, choć wiem, że to nie jest zdrowa dieta - śmieje się aktorka.   

Pięknem polskiej przyrody zachwyca się laureat tegorocznego Fryderyka Zbigniew Wodecki, natomiast DJ Adamus kocha Polaków za pewną cechę charakteru, którą trudno znależć u przedstawicieli innych narodów. W audycji rozmawiamy także z Tomaszem Waśko z festiwalu Spring Break o tym, którzy artyści mają szansę podbić światowe sceny, a Ania Pięta z Hush Warsaw tłumaczy nam, dlaczego zachowawczość polskiej mody to jej największy atut.   

***

Tytuł audycji: "Audycja nr 1" 

Prowadzą: Mariusz Infulecki i Ula Kaczyńska

Data emisji: 2.05.2016

Godzina emisji: 7.00

kul/jp

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak