X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dave Smoota: moja muzyka jest trochę dziwna

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 19:00
- To muzyka bardzo seksualna, piszę o rzeczach szczególnie skomplikowanych: o związkach, miłości i seksie, ale nie w prosty sposób, o których jest większość piosenek - mówi artysta.
Audio
  • Smoota opowiada o swojej najnowszej płycie "Fetishes" (Wolę starsze, wolę młodsze/Czwórka)
Dave Smoota opowiada o tym, że muzyka jest prawdopodobnie najsilniejszym sposobem aby poczuć szczęście i emocje
Dave Smoota opowiada o tym, że muzyka jest prawdopodobnie najsilniejszym sposobem aby poczuć szczęście i emocjeFoto: Czwórka

Amerykański muzyk swoją premierową płytą "Fetishes" wzbudził niemałe kontrowersje. - Myślę, że dużo teledysków ukazuje nagość, ale nie jest ona pokazana w realistyczny sposób, dlatego staram się robić klipy, które przedstawiają tą naturalną, prawdziwość nagość - tłumaczy artysta.

W rozmowie z Justyną Tylczyńską, Smoota opowiedział o muzycznych inspiracjach, koncertach, współpracy z innymi artystami oraz o nadchodzącej płycie. - Konceptem tej płyty było jakby wejście do umysłu mężczyzny i prześledzenie tego, jak radzi sobie ze swoją seksualnością - mówi artysta i dodaje, że nowy album jest kontynuacją tej tematyki.

Smoota zdradził również w jaki sposób zaczęła się jego przygoda z muzyką, co oznacza jego pseudonim i jak to jest koncertować z najsławniejszymi muzykami na świecie. 

***

Tytuł audycji: Wolę starsze, wolę młodsze

Prowadzi: Kamil Jasieński

Przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 15.03.2015

Godzina emisji: 00.34

jt/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak