Rebeka o swojej nowej płycie - "Davos"

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2016 16:51
Katarzyna "Novika" Nowicka porozmawia z duetem Rebeka, czyli wokalistką Iwoną Skwarek i producentem Bartoszem Szczęsnym.
Fragment okładki płyty duetu Rebeka pt. Davos
Fragment okładki płyty duetu Rebeka pt. "Davos"Foto: mat. prasowe

Zespół Rebeka powstał 6 lat temu, a dziś ma na koncie  niezliczoną ilość koncertów w Polsce, a także poza granicami kraju. Na wydawniczym rynku muzycy zadebiutowali długogrającą płytą "Hellada" w 2013, a niedługo potem wydali EP-kę "Breath".

Właśnie światło dzienne ujrzał jednak kolejny album Rebeki, zatytułowany "Davos". To zbiór dziesięciu elektronicznych, synthpopowych melodii, które świetnie sprawdzają się na koncertach. O tym krążku, ale także o swoich zawodowych planach Iwona Skwarek i Bartosz Szczęsny opowiedzą w rozmowie z Noviką.

***

Na audycję "Leniwe - serwuje Novika" zapraszamy w niedzielę (3.04) w godz. 14.00-15.00. Audycję poprowadzi Katarzyna "Novika" Nowicka.

kd

Czytaj także

Julia Marcell: śpiewanie po polsku to czysty zysk

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 13:30
- Dla niektórych to, że nagrałam płytę po polsku znaczy, że coś straciłam. Według mnie jest wręcz odwrotnie - mówi Julia Marcell o swoim najnowszym krążku "Proxy".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Michał "Skinny" Skórka. Nowa płyta już w drodze!

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2016 19:00
Krążek "The Skin I'm In" niebawem ujrzy światło dzienne, a na razie Michał "Skinny" Skórka wydaje kolejne single i ciężko pracuje, by sfinalizować prace.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Seb Skalski: "Set Me Free" to wachlarz muzycznych gatunków

Ostatnia aktualizacja: 22.03.2016 13:04
Jego album "Set me free" ujrzy światło dzienne na przełomie kwietnia i maja. Do współpracy nad krążkiem Sebastian Skalski zaprosił m.in. Michelle Weeks, Donnę Hidalgo, a także polską grupę Easy Band All Stars, z którą współpracował przed laty.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bubble Chamber - wybuchowe trio

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2016 13:00
- Jesteśmy niczym bańka, która przy każdym, granym przez nas numerze wybucha. Grając, niszczymy komnatę, w której się znajdujemy - żartowali muzycy Bubble Chamber w Czwórce.
rozwiń zwiń