X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak nauczyć się przeżywania przyjemności?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2015 11:00
Od dziecka słyszymy: "najpierw obowiązki, potem przyjemności". - To błędne założenie! Człowiek, który na co dzień jest zrelaksowany, pracuje efektywniej i jest szczęśliwszy - mówi Karo Akabal, trenerka przyjemności.
Audio
  • Karo Akabal, trenerka przyjemności, o znajdowaniu chwil na codzienny relaks (Czwórka/Strefa Prywatna)
Chwile głębokiego szczęścia ładują nasze baterie, warto znaleźć czas na przyjemność każdego dnia
Chwile głębokiego szczęścia ładują nasze baterie, warto znaleźć czas na przyjemność każdego dniaFoto: Glow Images/East News

Obecnie panuje silna presja, by wciąż się rozwijać i ciężko pracować na życiowy sukces. Z drugiej strony zewsząd atakują nas reklamy, które przekonują do zakupu produktów i usług mających zapewnić zadowolenie i relaks. - Przyjemność stała się kolejną rzeczą na liście codziennych obowiązków - zauważa Karo Akabal.

Gość Czwórki przekonuje, że prawdziwą przyjemność można odnaleźć w najprostszych życiowych sytuacjach i wcale nie musi się ona łączyć z wydawaniem pieniędzy. - Wystarczy przez 15 minut, idąc np. na przystanek autobusowy, obserwować i chłonąć otaczający nas świat. Nie myśleć o tym, że się spieszymy, nie pisać SMS-ów - radzi Karo.

W audycji zdradzamy, jak długo trwa profesjonalny trening przyjemności, na czym dokładnie polega i jak bardzo może wpłynąć nie tylko na nasze samopoczucie, ale i zdrowie.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Karo Akabal (trenerka przyjemności, seks coach)

Data emisji: 29.05.2015

Godzina emisji: 20.00

mg/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miłość i praca - to da się połączyć!

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2015 18:00
- Będąc z kimś w jednej klasie albo pracując w tej samej firmie mamy możliwość poznania tego człowieka z różnych stron - uważa Andrzej Gryżewski. - Ale taka relacja ma swoje plusy i minusy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wyjazdy integracyjne, wakacje - czy warto się zakochać?

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2015 15:00
- Podczas wakacji dajemy dojść do głosu naszym wewnętrznym dzieciom i jesteśmy bardziej otwarci na nawiązywanie kontaktów, na które na co dzień nigdy byśmy sobie nie pozwolili - mówi psycholog Ewa Krawczyńska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bycie singlem to nie piętno lecz przywilej?

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2015 14:31
W Polsce żyje od 2,5 do 5 mln osób będących poza stałym związkiem. To nowa moda, czy po prostu problem młodych ludzi z zaangażowaniem się?
rozwiń zwiń