Zeus: chciałem rysować komiksy

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2016 10:02
Kiedyś Zeus - raper, kompozytor i producent muzyczny - marzył o tworzeniu komiksów. Dziś ma na swoim koncie pięć płyt, a w Czwórce zapowiada, że to jeszcze nie koniec.
Audio
  • Zeus opowiada o swojej muzyce i innym hobby (Strefa Prywatna/Czwórka)
Zeus na scenie zaczął występować, gdy miał 15 lat.
Zeus na scenie zaczął występować, gdy miał 15 lat.Foto: Wikimedia Commons/Natalia Kiszczak/Licencja CC BY-SA 3.0

Zeus, czyli Kamil Rutkowski, swoją najnowszą płytę "Zeus. Jest super" wydał w październiku 2015 roku. Teraz koncertuje w każdy weekend, ale swoją karierę widział kiedyś w zupełnie innym miejscu.

CZYTAJ TAKŻE
OSTR 1200.jpg
OSTR - raper, który twardo stąpa po ziemi

- Wiązałem swoją przyszłość z komiksami - przyznaje w Czwórce. - Muzyka zawsze miała dla mnie bardzo duże znaczenie, ale nie myślałem, że będę mógł ją robić, bo nie miałem wiedzy na ten temat. Nie rozpoznawałem nawet instrumentów.

Artysta w Czwórce opowiada o swoich zmaganiach z depresją, nauce "po swojemu", fascynacji filozofią i psychologią. Zdradza, jakie miejsce w jego życiu zajmuje medytacja i joga. Zapowiada również wydanie kolejnej płyty, szybciej niż się wszyscy spodziewają.

***

Tytuł audycji: "Strefa Prywatna"

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Zeus czyli Kamil Rutkowski (raper)

Data emisji: 12.01.2015

Godzina emisji: 20.00

pj/fbi

Czytaj także

MC Silk: muzycznie dopiero się rozkręcam

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2015 14:40
MC Silk, czyli Daniel Ciupryk, najszybszy polski raper, uznawany też za najszybszego MC na świecie przyznał w Czwórce, że powraca po latach przerwy z nową energią. I wie, że ma szansę podbić rynek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Buka. Teksty piosenek tworzy się inaczej niż zwykła zdania

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2015 13:19
- Czasem sam tworzę czasem słowa, które są „zbitką” polsko-angielską. Na przykład dziabadynks… – mówił w Czwórce Buka, czyli Mateusz Daniecki, który niedawno wraz z Rahimem nagrał album "Optymistycznie".
rozwiń zwiń