Przemek Kossakowski: inicjacja życia jeszcze przede mną

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2016 11:30
- W życiu mierzę się z nowymi sytuacjami i nowymi miejscami, ale podróżnikiem nie jestem. Ten na ogół wie, dokąd zmierza. W przeciwieństwie do mnie - mówi Przemek Kossakowski - pracownik "wybitnie dorywczy" i gwiazda telewizji.
Biuro redakcji nie jest jego naturalnym środowiskiem. Przemek Kossakowski lubi pojawiać się tam, gdzie trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy patrzą na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego
Biuro redakcji nie jest jego naturalnym środowiskiem. Przemek Kossakowski lubi pojawiać się tam, gdzie trzeba porozmawiać z ludźmi, którzy patrzą na rzeczywistość w sposób odmienny od ogólnie przyjętego Foto: PAP/Stach Leszczyński

Z wykształcenia jest nauczycielem plastyki i wielbicielem malarstwa flamandzkiego. Telewidzowie znają jednak inne jego oblicze - współtwórcy cyklu programów o medycynie niekonwencjonalnej "Kossakowski. Szósty zmysł" i sytuacjach ekstremalnych - "Kossakowski.Inicjacja". - Inicjacyjny charakter tych programów polega na tym, że jestem wrzucany w miejsca i środowiska, z którymi nigdy nie miałem nic wspólnego. To jak sobie z tym radzę, albo i nie, jest treścią kolejnego odcinka - tłumaczy gość Czwórki i zdradza, jak wyglądało jego życie przed telewizją, dlaczego był pracownikiem "wybitnie dorywczym” i czego nauczył się w trakcie… rodzenia.

***

Tytuł audycji: Strefa Prywatna

Prowadzi: Katarzyna Węsierska

Gość: Przemysław Kossakowski (dziennikarz, pedagog, twórca programów telewizyjnych)

Data emisji: 7.06.2016

Godzina emisji: 20.00

kul/fbi

Czytaj także

Udana podróż? To wygodne buty i... Maffashion

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2015 09:30
- W podróży kierujemy się sercem, w przygotowaniach rozumem - mówią autorzy bloga Para gra w podróże. - Najważniejsze są buty, apteczka i ciekawi towarzysze.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Alaska. Kraina wód trujących....

Ostatnia aktualizacja: 18.04.2016 15:50
Na Alasce nie można wyprosić łosia z pokładu samolotu ani budzić niedźwiedzia ze snu zimowego. A jednym z niebezpieczeństw, które czyha na turystów jest... krystalicznie czysta woda.
rozwiń zwiń