Jak przyciągać dobre rzeczy? Trochę o filozofii szczęścia

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2020 07:20
Gościem audycji będzie psycholog Anna Cyklińska, z którą porozmawiamy m. in. o książce Marián Rojas Estapé "Jak przyciągać dobre rzeczy". 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/Rachaphak

Zobacz
jakub bączek webinar 1200.jpg
Relacje, relaks, rozwój i religia - jak osiągnąć w życiu szczęście?

W najnowszym wydawnictwie specjalistka w zakresie psychiatrii, wyjaśnia procesy neurologiczne i psychiczne, które utrudniają nam osiągnięcie spokoju i szczęścia, i pisze m.in. o tym w jaki sposób higiena snu lub siedzący tryb życia wpływają na nasze zdrowie psychiczne i jak umiejętnie korzystać ze swoich emocji.

Posłuchaj:

Marián Rojas Estapé tłumaczy, jak toksyczne myślenie, mające swoje źródło w destrukcyjnych słowach i zachowaniach powoduje problemy umysłu, serca i ciała, ale przede wszystkim zwraca uwagę na dobre aspekty naszego życia, czyli na to, co pomaga uzyskać siłę ducha i zdrowsze ciało, a przez to zbliżyć się do upragnionego szczęścia, które wszyscy chcemy znaleźć.

***

Na audycję "Strefa Prywatna" w środę (21.10) po godz. 20.05 zaprasza Jakub Jamrozek.

kul


Zobacz więcej na temat: Czwórka psychologia
Czytaj także

Jan Mela o swoich doświadczeniach i filozofii życia

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2020 12:41
W Czwórce pojawi się Jasiek Mela, mówca motywacyjny, trener biznesu i młody tata, by podzielić się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Autorytety. Młodzi szukają ich blisko siebie

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2020 15:00
O kryzysie autorytetów mówi się już od dawna. Jak przekonuje jednak dr Matylda Pachowicz z Instytutu Analiz Społecznych Quantum, nie chodzi o to, że autorytetów nie ma, tylko zmienił się ich obraz i właściwości.  
rozwiń zwiń