Premiera utworu Czarneckiej i SoDrumatic na antenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2015 13:35
Charyzmatyczna aktorka i wokalistka Karolina Czarnecka oraz utalentowany producent i twórca podkładów dla najlepszych raperów SoDrumatic wspólnie stworzyli utwór "Za siedmioma blokami".
Audio
  • Piosenka "Za siedmioma blokami" Karoliny Czarneckiej i SoDrumatic
  • Dawid Podsiadło w rozmowie z twórcami utworu "Za siedmioma blokami" - Karoliną Czarnecką i SoDrumatic (Podsiadówka/Czwórka)
Teledysk do piosenki Za siedmioma blokami kręcony był w studiu radiowej Czwórki
Teledysk do piosenki "Za siedmioma blokami" kręcony był w studiu radiowej CzwórkiFoto: Czwórka

Młoda artystka z czegoś pozornie nudnego, jak występ w konkursie piosenki aktorskiej, stworzyła fenomen YouTube'a (czy jest ktoś, kto nie zna utworu "Hera, Koka, Hasz, LSD"?). Z kolei SoDrumatic zasłynął jako specjalista od energetycznych beatów, zarówno we własnych produkcjach, jak i podkładach takich tuzów jak Ten Typ Mes czy Sokół i Marysia Starosta.

Czytaj dalej >>>
podsiadło diagram 1200.jpg
Zobacz teledysk do utworu "Diagram" Dawida Podsiadło i Flirtini

Nagranie wspólnego utworu i teledysku "Za siedmioma blokami", którego premiera odbyła się w audycji "Podsiadówka", to część projektu Żywy Gig, który jest pomysłem Czwórki na promocję polskich artystów. W ramach pierwszej odsłony tej akcji powstał wspólny przebój Dawida Podsiadło i Flirtini pt. "Diagram".

To inicjatywa, która ma zacierać granice między mediami oraz muzycznymi stylami. Idea jest prosta: w studiu Czwórki spotykają się artyści reprezentujący bardzo odmienne muzyczne światy. Efekt ich pracy - wspólnie napisany i zagrany na żywo utwór - promowany jest przede wszystkim na antenie radia.

Artystów już wktórce będzie można posłuchać na żywo. Karolina Czarnecka i SoDrumatic zagrają 29 sierpnia w łódzkiej Manufakturze - początek o godz. 18.00, wydarzenie będzie transmitowane na antenie Czwórki.

Koncert zostanie wyemitowany w ramach projektu "Żywcem wzięci" realizowanego we współpracy z Narodowym Instytutem Audiowizualnym.

Zobacz teledysk do utworu "Za siedmioma blokami":

mat. pras./mg/asz