X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jak zmienić szkołę i czy warto to zrobić?

Biol-chem to jednak nie to? Lepszy byłby mat-fiz? Z okazji przypadającego 23 listopada Dnia Licealisty odpowiadaliśmy uczniom, jak zmienić profil, klasę czy szkołę.
Zdaniem matury jest zbyt proste? (zdjęcie ilustracyjne)
Zdaniem matury jest zbyt proste? (zdjęcie ilustracyjne)Foto: Glow Images/East News
O Audycji
Tytuł Jak zmienić szkołę i czy warto to zrobić?
Opis

Biol-chem to jednak nie to? Lepszy byłby mat-fiz? Z okazji przypadającego 23 listopada Dnia Licealisty odpowiadaliśmy uczniom, jak zmienić profil, klasę czy szkołę.

Liceum to ważny etap nauki, ale warto pamiętać, że na zmiany nigdy nie jest za późno. - Wielu uczniów wybiera kierunek nauki świadomie, potem po prostu jednak zmianie ulega ich pasja, to naturalne - przekonywała w Czwórce Edyta Pilch z Towarzystwa Inteligentnej Młodzieży.

W audycji sprawdzalismy więc, czy w trakcie nauki można zmienić klasę, a nawet szkołę i dowiadywaliśmy się, w jaki sposób to zrobić. Jakie mogą być plusy, a jakie minusy takiej decyzji? Ekspertka podpowiadała także, co należy zrobić, jeśli to kierunek studiów nie spełnia naszych oczekiwań - zmienić po roku, czy lepiej polubić?

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Edyta Pilch (Towarzystwo Inteligentnej Młodzieży)

Data emisji: 23.11.2015

Godzina emisji: 12.00

kd/mg

Playlista
Tagi

Playlista