X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Busola Young! Skorzystaj z kompasu kariery

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2019 13:00
Projekt Busola Young! to wolontariacka propozycja wsparcia doradczego dla uczennic szkół średnich, przed którymi podjęcie decyzji o wyborze studiów i dalszej ścieżki rozwoju zawodowego.
Audio
  • O projekcie "Busola Young!" karierze zawodowej młodych Polek (Dajesz radę/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/lassedesignen

Gdy dopadła mnie klasa maturalna zaczęłam szukać tego typu projektów w internecie. Zajęcia i warsztaty w ramach projektu Busola Young! pomogły mi w wyborze drogi kariery. Joanna Sysio

- Chodzi o to, by dobrze wybrać kierunek studiów, ograniczyć liczbę ślepych trafów i dobrze ukierunkować się na przyszłość - tłumaczyła Kasia Miętus, współtwórczyni Busola Young!, która pierwotnie chciała zostać policjantką, a ostatecznie związała swoją przyszłość z dziennikarstwem. A jak przekonywała Joanna Sysio, uczestniczka projektu, w szkołach potrzebne jest doradztwo zawodowe. - Uczniom potrzebni są ludzie z większym doświadczeniem, którzy pomogliby im odnaleźć kierunek rozwoju właściwy dla nich, dowiedzieć się, kim są i czego chcą od życia - mówiła rozmówczyni Dominiki Klimek. 

Zaproszeni przez nas goście to ludzie, którzy mają mocny system wartości, potrafią łączyć pracę z życiem prywatnym Kasia Miętus

W ramach projektu, który składa sie z czterech etapów, organizowane są spotkania z inspirującymi ludźmi, którzy pasję przełożyli na sposób życia, warsztaty ze studentami, którzy mogą opowiedzieć o konkretnych kierunkach studiów, a nawet spotkania klubów dyskusyjnych związanych z literaturą i filmem. Jak wziąć udział w tym projekcie i dlaczego jest on skierowany wyłącznie do dziewcząt? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Dominika Klimek

Data emisji: 14.03.2019

Godzina emisji: 14.08

kd/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak