X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
zatrudnienie

Czy wzrastająca liczba pracowników z zagranicy to dobry trend?

Z informacji Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wynika, że w Polsce pracuje już ok. 2 mln cudzoziemców. Najliczniejszą grupą są Ukraińcy. Resort zastanawia się nad wprowadzeniem dodatkowych udogodnień dla imigrantów z innych państw. Czy tworzenie zachęt dla pracowników spoza Polski jest dobrym rozwiązaniem? A może należałoby skupić się na ułatwieniach dla mieszkańców naszego kraju?
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo praca zatrudnienie pracownicy

Nowy projekt ustawy o rynku pracy we wrześniu trafi do Sejmu

We wrześniu ministerstwo rodziny, pracy i polityki społecznej chce przekazać do prac w Parlamencie ostateczną wersję projektu ustawy o rynku pracy. Jest w nim sporo nowości, które powinny zainteresować zarówno pracowników, jak i osoby bezrobotne. Na temat najistotniejszych zapisów w projekcie ustawy rozmawiali w audycji „Kapitał i Praca” Grzegorz Tokarski z organizacji Pracodawcy RP oraz Jarosław Lange z NSZZ „Solidarność”.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo rynek pracy praca zatrudnienie pracodawcy