JDabrowsky i Thor radzą jak zaistnieć w sieci

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 09:30
- Dobry sprzęt do podstawa. Vlog nie może wyglądać źle - przekonują Janek Dąbrowski i Stanisław "Thor" Świątkowski.
Audio
  • Jak "podrasować" technicznie swój vlog? (Czwórka/Terefere Radio)
JDabrowsky od czerwca prowadzi własną audycję na antenie Czwórki. Prezentuje swoje ulubione strony i przepytuje youtuberów
JDabrowsky od czerwca prowadzi własną audycję na antenie Czwórki. Prezentuje swoje ulubione strony i przepytuje youtuberówFoto: Screen z YouTube'a

Najważniejsze jednak są chęci i systematyczność. - Zaczynałem nagrywać gry na słabym sprzęcie - wspomina JDabrovsky. - Ale nie było to dla mnie przeszkodą, bo jest tyle pięknych produkcji, z których można nagrać ciekawy materiał.  

Warto też podglądać innych youtuberów przy pracy. - Każdy ma swojego idola. Kogoś na kim może się wzorować. Nie widzę w tym nic złego - mówi Stanisław „Thor” Świątkowski.

Youtuberzy podpowiadają, które poradniki internetowe są najbardziej przydatne dla vlogerów, prezentują swoją ulubioną muzykę i polecają nowe kanały na YouTubie.

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzi: Jan Dąbrowski

Gość: Stanisław "Thor" Świątkowski (vloger, youtuber)

Data emisji: 22.06.2015

Godzina emisji: 9.30

kul

Czytaj także

JDabrowsky rzeźbi formę na lato

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2015 09:50
Youtuber Janek Dąbrowski prowadzi kanał o grach komputerowych, a dla słuchaczy Czwórki przygotowuje zestawienie najciekawszych treści w sieci.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rodzinne potyczki JDabrowsky'ego

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2015 10:00
Janek w sieci, Paweł na macie. Brat znanego youtubera opowiada o swojej sportowej pasji i medalach zdobytych na mistrzostwach Polski, Europy i Świata .
rozwiń zwiń