Stare i nowe hity od JDabrowskiego!

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2016 09:20
Choć Janek Dąbrowski nie mógł tym razem sam zawitać do naszego studia, przesłał słuchaczom Czwórki solidną porcję muzycznych przebojów.
Audio
  • Stare i nowe hity od JDabrowskiego (Terefere Radio/Czwórka)
Janek Dąbrowski w każdej audycji prezentuje solidną dawkę przebojów. Tym razem skupił się wyłącznie na muzycznej stronie swojego programu
Janek Dąbrowski w każdej audycji prezentuje solidną dawkę przebojów. Tym razem skupił się wyłącznie na muzycznej stronie swojego programuFoto: Czwórka

"Terefere Radio" otworzył całkiem świeży hit od Zary Larsson - "Lush Life". Ale nie zabrakło też piosenki pamiętającej poprzednie stulecie - "The Bad Touch" Bloodhound Gang. Jakie jeszcze przeboje wybrał słynny youtuber dla swoich słuchaczy?

***

Tytuł audycji: Terefere Radio

Prowadzący: Jan Dąbrowski

Data emisji: 8.02.2015

Godzina emisji: 21.00

mm/mg

Czytaj także

JDabrowsky i postanowienia jego fanów

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2016 10:00
Janek Dąbrowski w audycji na żywo rozmawiał ze słuchaczami i fanami jego kanału na YouTube o noworocznych postanowieniach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

JDabrowsky i internetowe przyjaźnie jego słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2016 10:00
W pięciu województwach rozpoczęły się ferie. Część czasu spędzamy na zimowych zabawach, ale i więcej siedzimy w sieci. Czy kwitną internetowe przyjaźnie?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy współczesna młodzież wychodzi z domu?

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2016 10:40
Generacja Z (ludzie urodzeni po 1996 r.) ma opinię pokolenia, które większość czasu spędza przed komputerem. Jan Dąbrowski sprawdzał, czy naprawdę tak jest.
rozwiń zwiń

Czytaj także

JDabrowsky zachęca: czytajcie książki!

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2016 21:00
Które książki należą do najlepszych? To pytanie JDabrowsky zadał słuchaczom Czwórki. Odpowiedzi zaskoczyły nawet samego youtubera.
rozwiń zwiń