Polskie Radio
Section05
przyjaźń

Przywrócono tłoczenie ropy naftowej w rurociągu "Przyjaźń". Trwa ustalanie przyczyn awarii

Służby techniczne PERN przywróciły pełną funkcjonalność uszkodzonej nitki rurociągu "Przyjaźń", którym dostarczana jest ropa naftowa do niemieckich klientów spółki. Obecnie dostawy odbywają się przy wykorzystaniu obydwu rurociągów Odcinka Zachodniego - poinformowała spółka w komunikacie.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA GOSPODARKA energetyka bezpieczeństwo energetyczne przyjaźń infrastruktura

Wśród przyjaciół – "Francuski łącznik" solidarny z Ukrainą

W trudniejszych momentach życia szukamy oparcia w innych. Czasem są to wypróbowani przyjaciele, ale też zdarza się, że ci akurat zawodzą i odnajdujemy nowych druhów w osobach, których poparcia i wspaniałomyślności wcześniej nie spodziewaliśmy się ani nie mieliśmy okazji doświadczyć. Czym jest przyjaźń? Jak wyobrażamy sobie tę relację?
Zobacz więcej na temat:  MUZYKA muzyka hp przyjaźń Francoise Hardy Zbigniew Preisner Johnny Cash Luciano Pavarotti Joe Cocker Monika Małkowska Trójka

Czas próby. COVID-19, lockdown i ich wpływ na nasze relacje

Jak zmieniło się nasze życie od początku pandemii COVID-19, wszyscy wiemy – jest w nim więcej spotkań w internecie i więcej pracy zdalnej. Jak pandemia i lockdown wpłynęły na nasze relacje w pracy i w rodzinie? Na to pytanie w audycji "Pora na Trójkę" odpowiedziała socjolog z Uniwersytetu Warszawskiego dr Justyna Pokojska.
Zobacz więcej na temat:  Trójka społeczeństwo Piotr Firan Piotr Słowiński STYL ŻYCIA rodzina przyjaźń pandemia COVID-19 lockdown praca zdalna praca