X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Stacja Nauka 15 lutego godz. 12:04

Stacja Nauka 15 lutego godz. 12:04
O Audycji
Tytuł Stacja Nauka 2019/02/15 12:00
Prowadzący Kuniszewicz Patryk
Opis

Fizyka otwarta dla wszystkich-to nowy, wydany w języku polskim, darmowy podręcznik akademicki do fizyki ogólnej, który zyskał uznanie na polskich uczelniach. Dostępna online od początku bieżącego roku akademickiego "Fizyka dla szkół wyższych" z prestiżowej amerykańskiej serii OpenStax została oficjalnym podręcznikiem głównym lub wspierającym w 21 szkołach wyższych w kraju. Mózg jest - całkiem słusznie - uznawany za najważniejszy z ludzkich organów. Mózgowie człowieka pełni wiele skomplikowanych funkcji. Jak się okazuje o ten organ tez powinniśmy zadbać, bo procesy związane ze starzeniem się organizmu człowieka rozpoczynają się w tzw. wieku średnim, czyli ok. 35 roku życia. Jak starzeje się ten najważniejszy organ, jak o niego dbać? Jak to działa?-zimowy gadżet - Kapcie USB Nie trzeba wychodzić na zewnątrz, aby zmarznąć. Jeśli nie mamy podgrzewania podłogowego, wielogodzinna praca przy komputerze może zaowocować zmarzniętymi stopami. Rozwiązaniem są kapcie USB z wbudowanymi grzałkami. Gadżet ma specjalną kieszonkę w której ukrywane są kabelki. Dzięki temu kapcie są użyteczne nawet po odpięciu od komputera.

Goście Paulina Szczecińska
Playlista
Tagi
Playlista
  • MONCRIEFF - Symptoms (Radio Edit)
  • ANGUS & JULIA STONE - Snow
  • JAMAL - Peron
  • JEN MILLER - My Type
  • BONOBO - No Reason feat. Nick Murphy
  • SIRENS OF LESBOS - We'll Be Fine
  • L.A.S. - Za lasem
  • FOXES - Glorious