X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reportaż 12.03.2019

Reportaż 12.03.2019
O Audycji
Tytuł Reportaż - "Wernisaż" 2019/03/12 21:15
Prowadzący Tarka Jakub, Wielowieyska Grażyna
Opis

"Wernisaż"- Grażyna Wielowieyska Kilka dni temu w Galerii Wileńskiej, odbył się niecodzienny wernisaż. Zostały na nim zaprezentowane fotografie, wykonane przez bardzo młodych ludzi, na warszawskich Szmulkach. Młodzież związana jest z Fundacją Twoja Pasja, która pomaga młodym z tzw. trudnych domów, po przejściach, którzy tu znajdują wsparcie i odkrywają w sobie potencjał. Pasja to coś co pozwala im wzrastać. Sztuka,fotografowanie, rapowanie, taniec - dzięki nim mogą wyrazić siebie i odnaleźć nadzieję na przyszłość.

Playlista
Tagi
Playlista