X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Multitasking". Kuba Więcek i jego "lot bez grawitacji"

- Jest forma utworów, którą ktoś zaklasyfikował jako "jazz". Ale pierwotnie ta muzyka oznaczała wolność, ryzyko, odkrywanie nowych rejonów i nieprzewidywalność. I to starałem się przekazać - mówi Kuba Więcek o płycie "Multitasking".
Kuba Więcek i Mateusz  Tomaszuk
Kuba Więcek i Mateusz Tomaszuk Foto: Maciej Załęcki
O Audycji
Tytuł "Multitasking". Kuba Więcek i jego "lot bez grawitacji"
Opis

Mimo młodego wieku jeden z najbardziej rozpoznawalnych muzyków jazzowych w kraju. Absolwent Rytmisk Musik Conservatorium w Kopenhadze w 2017 roku wydał debiutancki album „Another Raindrop”. Aktualnie mieszka w Warszawie, studiuje na Akademii Muzycznej w Krakowie i regularnie koncertuje na całym świecie. Kuba Więcek Trio to zespół, który muzyk tworzy wraz z Michałem Barańskim oraz Łukaszem Żytą. - Ktoś, kto liczy, że "Multitasking" jest płytą typowo jazzową, może być zaskoczony. Wychodzimy poza ramy tego, czym zwykł być jazz. Eksperymentujemy, utwory są zróżnicowane, inspiracje czerpiemy z różnych części świata - mówił Kuba Więcek. - Muzyka generalnie jest niezwykle zróżnicowana, napływa do mnie mnóstwo przeróżnych dźwięków, co chwilę słucham czegoś nowego, dlatego w moim przypadku też bardzo szybko ewoluują upodobania muzyczne.

ZOBACZ TAKŻE Kuba Więcek: inspiruje mnie Kanye, słucham Lamara >>>

W kwietniu, po premierze albumu "Multitasking" wraz z zespołem Kuba Więcek wystąpił w stołecznym Muzeum Narodowym. 2 czerwca będzie możliwość usłyszenia ich w tym wyjątkowym miejscu jeszcze raz. Gdzie jeszcze usłyszymy muzyków w najbliższym czasie? Kogo Kuba Więcek zaprosił do współpracy przy tworzeniu płyty „Multitasking”? O tym w nagraniu rozmowy ze studia Czwórki.

POSŁUCHAJ TAKŻE nagrania drugiej godziny audycji "Off Controll", w której m.in. odsłuch płyty winylowej Kate Bush "Hounds Of Love" >>>

***

Tytuł audycji: Off Control

Prowadzi: Mateusz Tomaszuk

Gość: Kuba Więcek (saksofonista i kompozytor) 

Data emisji: 19.05.2019

Godzina emisji: 22.00

kd/ac

Playlista
Tagi
Playlista