X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

JoBee Project i jej muzyczna podróż do korzeni

- Wszystko zaczęło się w mojej głowie. Zdałam sobie sprawę, że pomysł na ten projekt rósł we mnie od kilku lat. Jestem dziewczyną, która z małego miasteczka wyjechała za granicę. Teraz powracam i otrzymuję masę wsparcia - mówiła JoBee.
JoBee
JoBeeFoto: Damian Sikorski/Czwórka
O Audycji
Tytuł JoBee Project - sentymentalna podróż do korzeni
Opis

Od lat zakochana jest w muzyce - śpiewu uczyła się jeszcze w szkole średniej, ale i w radiu. - Moja historia z radiem zaczęła się w 2008 roku. Zostałam zaproszona jako gość, do bardzo alternatywnej audycji. Po dwóch godzinach nazwali mnie brakującym ogniwem i zaproponowali, żebym została. Po dwóch latach dostałam własną audycję, którą nazwałam "Superfly" - opowiadała.

Artystka aktualnie pracuje nad albumem, który ma się ukazać 13 września. - "Amber tears" to sentymentalna historia mojego wyjazdu za granicę. Od jakiegoś czasu czułam, że coś mnie tam wzywa. Postanowiłam wrócić i właśnie tam stworzyć swój projekt artystyczny - zapowiadała.

Jak brzmi materiał ze zbliżającej się płyty "Amber tears"? Jakie projekt stworzyła w Tel Awiwie, a jakiemu ma zamiar poświęcić się w Brukseli? Co dały jej występy w polskich talen-shows? Jak pomaga odkrywać kobiece talenty w hip-hopie? Więcej o tym w rozmowie z artystką. 

***

Tytuł audycji: Będzie głośno!

Prowadzi: Damian Sikorski

Goście: (Joanna PszczołaJoBee Project)

Data emisji: 9.08.2019

Godzina emisji: 18.06

ac

Playlista
Tagi
Playlista