X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reportaż 19.08.2019

Reportaż 19.08.2019
O Audycji
Tytuł Reportaż - "Za marzeniami" - Joanna Bogusławska 2019/08/19 21:15
Prowadzący Bogusławska Joanna
Opis

"Za marzeniami"- Joanna Bogusławska Marta będąc dzieckiem płakała nad schabowym, wolała kanapki z kiełkami niż z szynką. Rodzice Marty byli przerażeni, gdy już jako dorosła osoba, rzuciła etat i z gotowania zrobiła sposób na życie, ale udało się. Łazanki jabłkowe, winne boczniaki to jej przepisy z bloga Jadłonomia. Nie używa mięsa. Kiedy podróżuje, szuka w różnych krajach wegańskich dań i inspiracji w gotowaniu. Kiedy przygotowuje przepisy, myśli o kobietach, by mogły coś szybko ugotować i miały z tego przyjemność.

Playlista
Tagi
Playlista