X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pierwsze słyszę 22 sierpnia godz. 07:06

Pierwsze słyszę 22 sierpnia godz. 07:06
O Audycji
Tytuł Pierwsze słyszę 2019/08/22 07:00
Prowadzący Jasieński Kamil
Opis

W internecie pojawiła się petycja do ministra infrastruktury w sprawie dopuszczenia rolkarzy i deskorolkarzy do korzystania z dróg rowerowych. Zdaniem użytkowników tego rodzaju środków transportu jest to zmiana konieczna. Autorem petycji jest Jakub Łoginow, krakowski aktywista i administrator profilu "Kraków dla rolkarzy i deskorolkarzy". Co na to użytkownicy dróg rowerowych? Powiemy też o tym, że Berlińczycy walczą z niedopałkami, chcą kaucji za papierosy. Zajrzymy również do kina. Serial "Przyjaciele" trafi do kin! Pierwszy odcinek Friends został wyemitowany przez NBC 22 września 1994 roku. W ramach obchodów rocznicy premiery w ponad tysiącu amerykańskich kin zostanie wyświetlonych dwanaście najbardziej pamiętnych odcinków serialu. Po godzinie 8 naszym gościem będzie Krzysztof Piła - autor bloga NH50mm. Są tu fotografie krakowskiej socrealistycznej Nowej Huty, która to w tym roku obchodzi swoje 70-lecie. Zdjęcia wykonane są obiektywem 50 mm.

Goście Krzysztof Piła
Playlista
Tagi
Playlista