X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozbiegani 06.09.2019 09:06

Rozbiegani 06.09.2019 09:06
O Audycji
Tytuł Rozbiegani 2019/09/06 09:00
Prowadzący Terzoni Karina
Opis

Jakiej rady udzielilibyście tym, którzy debiutują na królewskim dystansie podczas 41. PZU Maraton Warszawski? Co zrobić/zjeść/zabrać/o czym pomyśleć? Paulina Holtz radzi aby, nie patrzeć na zegarek, biec najlepiej jak można w danej chwili. Czerpać energię od kibiców. Jak wydaje Ci się, że już nie możesz to znak, że za chwilę będzie meta więc napieraj jeszcze bardziej. Ciesz się. Marcin Rosłoń, biegacz, maratonczyk poleca aby się wyspać, zjęść sprawdzone przez 3 dni z rzędu śniadanie, dobrze się rogrzać i biec dla siebie, ale mieć na uwadze bieg innych - szybszych i wolniejszych. W Rozbieganych o zbliżającym się PZU MARATONIE WARSZAWSKIM opowiadają organizatorki oraz biegacze.

Goście Iwona Ludwinek-Zarzeka, Magda Skrocka
Playlista
Tagi
Playlista