X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Reportaż 09.10.2019

Reportaż 09.10.2019
O Audycji
Tytuł Reportaż - "Ślady" - Beata Kwiatkowska 2019/10/09 21:15
Prowadzący Kwiatkowska Beata
Opis

"Ślady" - Beata Kwiatkowska Jak głosi powiedzenie: "Czasem głupi but zostawia po sobie niezniszczalny ślad". Alicja Wysocka tworzy buty, które pomagają. Będąc w Kenii postanowiła robić obuwie charytatywne. Obserwacja życia w afrykańskich slumsach i chęć dbania o komfort i estetykę naszych stóp sprawiły, że powstała pierwsza wyjątkowa para, za nią kolejne. Koszt czteroletniej nauki w liceum w Kenii to około 2800 USD. Tym samym, sprzedaż jednej pary butów, zapewni dziecku ze slumsu Mathare miesiąc nauki. Modele jej butów noszą nazwę afrykańskich wiosek. Alicja poszła jednak krok dalej. Dała lekcje szycia kobietom z Kenii. Potem powstała spółdzielnia pracy, w której szyją one torby i plecaki. Niestety mężowie kobiet pracujących w spółdzielni nie są z tego zadowoleni. Kobiety przychodzą do pracy pobite.

Playlista
Tagi
Playlista