X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tester czekolady, ambasador kurortu, przytulacz pand. Jaka jest twoja praca marzeń?

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2020 20:53
Coraz częściej pojawiają się oferty tzw. pracy marzeń. Zaliczamy do takiej te, w których wybrana osoba będzie zajmowała się testowaniem gier, słodyczy, czy opieki nad zwierzętami. Często to zawody, które możemy wykonywać w egzotycznych krajach. Jak wyglądają prace marzeń i czy są dla każdego?
Audio
  • Praca marzeń - jak ją zdobyć? (Dajesz radę/Czwórka)
Жанчыны рэдка імкнуцца да кар'ернага ростуFoto: nd3000/Shutterstock.com

Dopasuj pracę do swojego temperamentu i zainteresowań

Jedni z nas są dynamiczni, inni wolą pracę w skupieniu i ciszy. Część z nas lubi się wykazywać w pracy z innymi ludźmi, inni będą się realizować w pracy z dokumentami lub zwierzętami. Jak radziła Natalia Bogdan, prezes zarządu międzynarodowej firmy rekrutacyjnej, zanim zaczniemy szukać "pracy marzeń" warto najpierw zastanowić się, co tak naprawdę lubimy robić.  - Na początku warto odpowiedzieć sobie na pytanie, co uszczęśliwiłoby nas w pracy i jakie jej aspekty są dla nas najważniejsze. Wiele osób zainteresowanych jest wysokim wynagrodzeniem, ale nie dla każdego jest to czynnik kluczowy - mówiła.

Praca marzeń - czym tak naprawdę chciałbyś się zająć?

Kolejny krok, jaki powinniśmy podjąć przed przyjęciem nowej oferty, to zidentyfikowanie, dlaczego chcielibyśmy odejść z poprzedniej pracy. - Być może problemem jest konflikt, niska płaca, albo brak możliwości rozwoju. Jestem zwolenniczką rozwiązywania problemów niż uciekania od nich. Może się okazać, że trudność, z którą się zmagamy nie wymaga zmiany zawodowego otoczenia - tłumaczył gość Czwórki. 

Co, jeśli jest to przeszkoda, której nie uda nam się rozwiązać? - To dobry moment na zmianę - mówiła ekspertka. Od czego więc zacząć poszukiwania interesującego nas zajęcia? Jak dobrze wypaść w trakcie rozmowy o pracę? Jakich odpowiedzi oczekują na rozmowach rekruterzy? O tym rozmawialiśmy w audycji "Dajesz radę". 

***

Tytuł audycji: Dajesz radę

Prowadzi: Marta Hoppe

Gość: Natalia Bogdan (Prezes Zarządu Międzynarodowej Firmy Rekrutacyjnej)

Data emisji: 15.01.2020

Godzina emisji: 14.07

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak