"Subtitles" - solowy debiut Toli Szlagowskiej

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2021 14:30
Tola, czyli Tola Szlagowska po kilkunastu latach przerwy od wydawania muzyki powraca z nowym materiałem. Jaki brzmi album "Subtitles"?
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com

Nadchodząca płyta jest zbiorem piosenek inspirowanych osobistymi doświadczeniami, dlatego będzie miała intymny i emocjonalny charakter. Tytułowe "Subtitles", czyli napisy dialogowe w filmach, stanowią w przekazie albumu klucz do komunikacji artystki ze światem i odbiorcami.

Posłuchaj:

Premiera krążka odbędzie się 26 lutego. W audycji Tola opowie o tym, jak powstawały piosenki i dlaczego w przypadku tego krążka czas stał się sprzymierzeńcem artystki.

TOLA - Recycled/Fragile [Official Music Video] / tola.subtitles

**

Audycja "Wszystko gra" już w środę (24.02), o godzinie 9.05.

kul

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA Alternatywa

Czytaj także

Patrick the Pan: nie interesuje mnie dobowy raport klęsk

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2021 12:40
"Trochę Mniej" to pierwszy od ponad dwóch lat nowy utwór Patricka the Pana. - Napisałem tę piosenkę wiosną 2020 roku, w czasie lockdownu, kiedy odciąłem się od mediów, by żyć tu i teraz - opowiada artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kwiat Jabłoni o "Mogło być nic": spójna płyta o wielu wątkach

Ostatnia aktualizacja: 05.02.2021 19:00
"Mogło być nic", a jest płyta. Dokładnie dwa lata po premierze debiutanckiego krążka ukazał się drugi album duetu Kwiat Jabłoni. - Mamy taką zasadę, że wypuszczamy tylko te rzeczy, z których jesteśmy dumni. Nie myślimy w kategoriach "co będzie, jak się nie spodoba", bardziej ekscytujemy się tym, co wydarzy się na linii nowe piosenki - nasi słuchacze - opowiadają muzycy.
rozwiń zwiń