rozGRYwka: Twarzą w twarz

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2014 18:57
Nasza najnowsza propozycja to gra dla jednej osoby. Bez sprytu i szybkiego kojarzenia ani rusz!
Audio
  • "Twarzą w twarz" nie jest typową grą planszową, lecz raczej łamigłówką. Wymaga od gracza sporo myślenia (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Gra Twarzą w twarz.
Gra "Twarzą w twarz".Foto: mat. prom.

- Jest to łamigłówka z linii "Smart games". Nie jest to gra rywalizacyjna pomiędzy graczami, ale rozrywka dla jednej osoby - wprowadza nas w temat Krzysztof Szafrański z wydawnictwa Granna. - Mamy do rozwiązania aż 60 zadań, z rosnącym poziomem trudności.
W skład gry wchodzi 11 elementów. Można je określić "kolorowymi puzzlami".
- Pierwsze zagadki są dość łatwe, wymagają tylko niewielkich uzupełnień w planszy, trzeba tylko kilka klocków dołożyć. Im dalsze te zadania, tym są one trudniejsze i wymagają one więcej czasu - opisuje Szafrański.
Klocki są niesymetryczne i nie są dwustronne. Mogą być wypukłe, wklęsłe i należy się naprawdę mocno nagłowić, żeby je właściwie rozmieścić po planszy.
- Jest to unikalna łamigłówka, trójwymiarowa. Wydanie jest naprawdę nietypowe, a przy tym bardzo estetyczne - chwali gość "Czwartego wymiaru".
Gra nie jest łatwa i szczególnie na ostatnim poziomie wymaga od gracza sporo analitycznego, sytuacyjnego myślenia. Polecamy!
(ac)

Zobacz więcej na temat: Czwórka gry planszowe hobby

Czytaj także

rozGRYwka: "Rio Grande"

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2014 07:30
Formujesz brzeg rzeki, budujesz mosty i robisz wszystko, żeby Twoja rzeka szeroką deltą wpadła do morza. Testujemy planszowo-karcianą grę "Rio Grande".
rozwiń zwiń

Czytaj także

rozGRYwka: "Hej, to moja ryba!"

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2014 18:45
Tym razem do naszego testu trafiła gra familijna. "Hej, to moja ryba!" zapewni doskonałą rozrywkę całej rodzinie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

rozGRYwka: "Unikat"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2014 07:10
Sprawdza spostrzegawczość, umiejętność przewidywania kolejnych ruchów oraz słuszność podejmowanych decyzji. W rozGRYwce testujemy "Unikat".
rozwiń zwiń