rozGRYwka: "Złam to"

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 08:50
60 zadań rozwijających myślenie logiczne, procesy poznawcze, spostrzeganie wzrokowe oraz wyobraźnię przestrzenną - dziś testujemy grę logiczną "Złam to".
Audio
rozGRYwka: Złam to
Foto: Glow Images/East News

To łamigłówka z serii "Smart Games" przeznaczona dla jednej osoby. Celem gry jest złamanie elementów, które znajdują się w pudełku.

Testujemy gry planszowe. Oto wyniki rozGRYwki >>>>

/

- Mamy książeczkę z zadaniami i szczegółowym opisem czym i jak wypełnić planszę - tłumaczy Krzysiek Szafrański z wydawnictwa Granna. - W sumie do rozwiązania jest 60 zadań na 5 poziomach trudności.

Z każdym kolejnym etapem rośnie poziom utrudnień, a maleje liczba podpowiedzi. Zadania, nawet na poziomie starter, są skomplikowane. Już nie da się ich rozwiązywać w ciągu kilkudziesięciu sekund, każde zajmuje kilka minut, im wyższy poziom, tym czas się znacznie wydłuża.

- Gra wciąga i gwarantuje umysłową rozrywkę - podsumowuje producent łamigłówki. - Szybko się nie nudzi i jest przeznaczona dla osów w wieku od 7 do 99 lat.

(kul)

Czytaj także

rozGRYwka: "Block 5"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2014 10:25
Gra karciana "Block 5" nauczy Cię główkować i sprawdzi czy umiesz liczyć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

rozGRYwka: "Unikat"

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2014 07:10
Sprawdza spostrzegawczość, umiejętność przewidywania kolejnych ruchów oraz słuszność podejmowanych decyzji. W rozGRYwce testujemy "Unikat".
rozwiń zwiń

Czytaj także

rozGRYwka: "Nos w nos"

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2014 08:30
Świat zapachów jest fascynujący! Można się o tym przekonać grając w "Nos w nos".
rozwiń zwiń