rozGRYwka: "World of Tanks: Rush"

Ostatnia aktualizacja: 26.08.2014 14:50
Jedna z najpopularniejszych gier online ostatnich lat doczekała się karcianej wersji. "World of Tanks: Rush" to propozycja dla starszej grupy graczy, których jednocześnie w zabawie może uczestniczyć pięcioro. Recenzje są bardzo entuzjastyczne.
Audio
  • rozGRYwka: "World of Tanks: Rush" (Czwórka/Czwarty Wymiar)
Fragment pudełka z grą
Fragment pudełka z grąFoto: mat. promocyjne

- Jest to prosta gra, w której wszyscy gracze uczestniczą jednocześnie. Każdy z nich otrzymuje karty, a potem, w miarę upływu czasu powinniśmy wzbogacać naszą talię o kolejne pozycje, pojawiające się na planszy, żeby zbudować tym samym swoją artylerię i pokonać przeciwników - opowiedział w "Czwartym Wymiarze" Piotr Widerski z wydawncitwa Rebel.

Zasady i grafiki wykorzystane w grze będą bliskie każdemu, kto wcześniej sprawdzał się w komputerowej wersji "World of Tanks". - Mało tego, w pudełku znajdziemy jeszcze kod do unikalnego czołgu, którego nie można dostać nigdzie indzie, tylko właśnie w tej wersji planszowej - zdradził Widerski. Kamil Jasieński uważa, że rozrywka jest niezwykle wciągająca i da dużo frajdy nawet tym, którzy nie próbowali sił w wersji online gry.
Zapraszamy do obejrzenia nagrania z "Czwartego Wymiaru" .
ac/pj

Czytaj także

rozGRYwka: Metropolia

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 19:23
Jeśli marzyliście kiedyś o tym, aby zostać burmistrzem i rozbudować niewielkie miasto do roli wielkiej metropolii, z tą grą macie szansę to zrobić!
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: "Koncept"

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 11:00
Jeśli szukacie gry, która sprawdzi się na imprezie i dostarczy wam dużo radości - "Koncept" jest idealną propozycją. W zabawie może uczestniczyć jednocześnie nawet dwanaście osób.
rozwiń zwiń
Czytaj także

rozGRYwka: "Miau!"

Ostatnia aktualizacja: 19.08.2014 10:00
"Gdy kota nie ma, myszy harcują", jak głosi stare powiedzenie. W grze "Miau!" naszym zadaniem jest tak harcować, by nie dać się złapać, a z pomocą przyjść nam może... pies.
rozwiń zwiń