Test gry: "Antywirus" - pozbądź się czerwonej zarazy

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2012 19:03
– To nie jest gra sensu stricto, to bardziej logiczna układanka dla jednego gracza - mówiła w Czwórce Bożena Michalska z wydawnictwa Granna.
Audio

W grze "Antywirus" wcielamy się w mikrobiologa, który za pomocą przesuwania wirusów po wyżłobieniach planszy, ma za zadanie wypchnąć z niej tego w kolorze czerwonym. Sytuacja wyjściowa komplikuje się wraz z rozwiązywaniem kolejnego z 60 przypadków, opisanych w załączonej do gry książeczce.

– Jest to fajna rozrywka, ale niekoniecznie taka, która ściąga ludzi do jednego stołu - opowiadał w "Czwartym wymiarze" Błażej Kubacki z portalu grybezprądu.pl. - W pewnym sensie gra ma wiele wspólnego z grami logicznymi, które możemy sobie znaleźć w internecie, ale tu plusem jest to, że jest bardzo ładnie wykonana i pozwala się oderwać od ekranu komputera - zachęcał ekspert.

Jego zdaniem rozwiązanie wszystkich zagadek zajmuje sporo czasu, i o ile nie posiadamy fotograficznej pamięci, to powrót po przerwie do tej gry ponownie dostarczy nam umysłowej rozrywki.

Więcej na temat gry w "Antywirusa" dowiesz się słuchając nagrania audycji.

/

bch

Zobacz więcej na temat: internet komputery
Czytaj także

Test gry: "Callisto" - wojna na klocki

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 20:00
- Jest to jedna z tych gier, przy których posiedzimy i pomyślimy i dopiero potem będziemy coś robić - mówił w Czwórce Błażej Kubacki z portalu grybezprądu.pl.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Bumerang" - sprytni myśliwi na start

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 17:00
To gra dla zręcznych i tych, którzy potrafią zachować kamienną twarz - licytacja jak w grze poker.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Zbuduj swoje miasto" – karciana architektura

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2012 19:08
Wbrew temu, co sugeruje tytuł, w pudełku nie znajdziemy żadnych klocków, tylko talię kart. Przydadzą się też kartka papieru i długopis.
rozwiń zwiń