Test gry: "Bumerang" - sprytni myśliwi na start

Ostatnia aktualizacja: 29.05.2012 17:00
To gra dla zręcznych i tych, którzy potrafią zachować kamienną twarz - licytacja jak w grze poker.
Audio

W pudełku gry "Bumerang" znajdziemy cały stosik bumerangów, karty ze zwierzętami, tereny, na których dane zwierzęta występują.
- Gracze w "Bumerangu" wcielają się w myśliwych, którzy polują na zwierzęta w dżungli, a bronią są bumerangi. Ten gracz, który wykaże się największą zręcznością i sprytem musi zebrać jak najwięcej terenów łowieckich i upolować jak najwięcej zwierząt. Wygrywa ta osoba, która zbierze najwięcej kart i zachowa najwięcej bumerangów - wyjaśnia Bożena Michalska z wydawnictwa Granna. - Musimy się wykazać sprytem i zachować kamienną twarz.

W czwórkowym studiu bumerangi trafiały do sznurkowej pętli, czasem ktoś pasował. Błażej Kubacki z grybezpradu.pl wyjaśnia jak grać by wygrać: - Czasami warto jest grać tak, żeby pasować wcześniej. Znaleźć idealny moment by spasować, wtedy jesteśmy do przodu w kolejnej rozgrywce mamy więcej bumerangów.

Wygrywa ten, kto będzie miał najwięcej bumerangów i najwięcej zwierząt - posłuchaj audycji lub zobacz załączony film wideo.

Czwórkowi
Czwórkowi redaktorzy grają w grę "Bumerang"

(pj)

Zobacz więcej na temat: gra
Czytaj także

Test gry "Sabotażysta": gra na rodzinne spotkania

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2012 16:39
Potrzebny jest spory stół i grupa ludzi. Każdy dostaje karty i musi budować tunel do złota, ale na wszystkich czyha sabotażysta.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Shark Chase" – los rybek zależy od kości

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2012 14:15
- Rozgrywka oparta jest na emocjach i to najbardziej zainteresuje dzieciaki, do których ta gra jest kierowana – mówił w Czwórce Krzysztof Bukowski z wydawnictwa Hasbro.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Kupcy i korsarze" - poznaj zasady i zostań piratem

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2012 19:38
W tej grze sam wybierasz sobie rolę, możesz być kupcem lub piratem. Jeśli liczysz na kradzieże i rozboje wybierz rolę pirata.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Test gry: "Callisto" - wojna na klocki

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 20:00
- Jest to jedna z tych gier, przy których posiedzimy i pomyślimy i dopiero potem będziemy coś robić - mówił w Czwórce Błażej Kubacki z portalu grybezprądu.pl.
rozwiń zwiń