Radioaktywny Świat - energia atomowa na scenie

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2015 13:00
Zespół Radioaktywny Świat to ubiegłoroczny laureat konkursu Stage4You. Muzycy czerpią głównie z rocka alternatywnego, a na scenie są wulkanem energii.
Audio
  • Muzycy z Radioaktywnego Świata o swojej twórczości
Okładka EPki Fukushima moja miłość
Okładka EPki "Fukushima moja miłość"Foto: Materiały prasowe

Czwórkowe studio odwiedziło dwoje członków składu - charyzmatyczna wokalistka Gosia Andrzejewska i gitarzysta Wojtek Sokołowski.

- Za dwa tygodnie wyjeżdżamy w trasę koncertową z zespołem Komety, zaczynamy 21 marca w Gdyni, stamtąd jedziemy do Torunia, a w następnym tygodniu do Warszawy - mówi Gosia Andrzejewska i wymienia kolejne miasta, w których Radioaktywni będą koncertować.

Zespół wydał do tej pory dwie EP-ki - "Radioaktywny Świat" i "Fukushima moja miłość". Gosia i Wojtek zdradzają, kiedy planują wydanie debiutanckiej płyty i w jaki sposób zbierają na nią fundusze. W audycji możecie posłuchać także dwóch piosenek zespołu.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzenie: Katarzyna Dydo

Goście: Gosia Andrzejewska i Wojtek Sokołowski (muzycy z zespołu Radioaktywny Świat)

Data emisji: 10.03.2015

Godzina emisji: 10.00

mg/kd

Czytaj także

PSYCHOKINO kręci z gwiazdami

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2014 13:40
Współpracowali z BOKKĄ, Dawidem Podsiadło i Curly Heads. Nie zawiedli zaufania. Dziś PSYCHOKINO odmienia oblicze polskiego teledysku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lao Che: na płycie "Dzieciom" opowiadamy bajki dla dorosłych

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2015 09:30
6 stanowisk generujących dźwięki, wszystko rejestrowane na "setkę" - tak powstawała najnowsza płyta formacji Lao Che "Dzieciom".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Przygotowania do Audioriver 2015. Co działo się na Konferencji?

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2015 15:10
Debaty o sponsoringu i mediach społecznościowych, warsztaty dla producentów oraz rozdanie nagród polskiej sceny klubowej Munoludy - na Konferencji Muzycznej Audioriver dużo się działo!
rozwiń zwiń