X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rozmowy o Wschodzie. "Ginie Rosja naszej wiary"

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2016 14:20
W tym roku mija 25 lat od rozpadu Związku Radzieckiego. - Historia zatoczyła koło i widać wyraźnie, że Rosja do dziś nie pogodziła się z utratą imperium - przekonują Piotr Brysacz i Jędrzej Morawiecki, autorzy zbioru wywiadów "Ani żadnej wyspy. Rozmowy o Rosji i Ukrainie"
Audio
  • Piotr Brysacz i Jędrzej Morawiecki opowiadają o współczesnej Rosji i Ukrainie i swojej książce poświęconej tej tematyce (Stacja Kultura/Czwórka)
Piotr Brysacz i Jędrzej Morawiecki wraz ze swoimi rozmówcami szukają odpowiedzi na pytania o to, co działo się ze Wschodem przez ostatnie ćwierć wieku i o to, co dzieje się teraz: o przyczynę, podglebie wojny i napięć między Rosją i Ukrainą (zdj. ilustracyjne)
Piotr Brysacz i Jędrzej Morawiecki wraz ze swoimi rozmówcami szukają odpowiedzi na pytania o to, co działo się ze Wschodem przez ostatnie ćwierć wieku i o to, co dzieje się teraz: o przyczynę, podglebie wojny i napięć między Rosją i Ukrainą (zdj. ilustracyjne)Foto: Pixabay/WikiImages/dom. publiczna

W książce znalazły się wywiady z reporterami, pisarzami, dziennikarzami i specjalistami od spraw Wschodu, którzy sytuację w tamtej części świata obserwowali od lat 90. - Obrazki migające w telewizji, to, co widzieliśmy na ukraińskim Majdanie, to nie wszystko. Żeby pomóc tym ludziom, nie wystarczy zobaczyć. Należy zrozumieć proces. I o to właśnie poprosiliśmy naszych rozmówców - opowiadają autorzy.   

Komu marzyła się otwarta Rosja Czechowa i Tołstoja, kto jest największym przegranym Majdanu i kim są "zbędni ludzie" - dowiesz się słuchając nagrania audycji.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Przygotowała: Iwona Wyciechowska

Data emisji: 20.07.2016

Godzina emisji: 10.34

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak