Agata Pruchniewska: Czesław przypomniał mi, że jestem kobietą

Ostatnia aktualizacja: 20.10.2016 15:20
- Jestem dyrektorką stoczni, która pomaga zwolnionym z pracy stoczniowcom rozkręcić nowy biznes, choć może za to pójść do więzienia - o swojej roli w "Szkole uwodzenia Czesława M." opowiada aktorka Agata Pruchniewska.
Audio
  • Agata Pruchniewska o filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M.", współpracy z Czesławem Mozilem i o jeździe melexem "bez trzymanki" po stoczni (Stacja Kultura/Czwórka)
W filmie Szkoła uwodzenia Czesława M. agacie Pruchniewskiej partnerują Czesław Mozil oraz Jakub Kamieński
W filmie "Szkoła uwodzenia Czesława M." agacie Pruchniewskiej partnerują Czesław Mozil oraz Jakub KamieńskiFoto: mat. prasowe/Next Film

Życie filmowej Beaty wywraca do góry nogami pewien celebryta ze stolicy. - Czesław spada na nią jak grom z jasnego nieba i wywraca jej życie do góry nogami. Przypomina Beacie, że wciąż jest kobietą - mówi gość Czwórki.   

Agata Pruchniewska Reżyser castingu zna mnie od lat. Proponując mi rolę pyskatej i kłótliwej baby wiedział, że dobrze trafił

W tytułowej roli w filmie występuje Czesław Mozil. - Obsada aktorska, czyli my, tworzmy fabularną sytuację, a Czesław wchodzi w nią jako on sam - wyjaśnia Pruchniewska i zdradza, jakim aktorem jest popularny polski muzyk.

W audycji nasz gość opowiada też o swoich literackich planach i o tym, czy zakulisowe anegdoty z planu "Szkoły uwodzenia Czesława M." trafią na karty powieści.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Gość: Agata Pruchniewska (aktorka)

Data emisji: 20.10.2016

Godzina emisji: 11.35

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak