Piotr Zioła: to był najlepszy rok w moim życiu

Ostatnia aktualizacja: 07.11.2016 14:00
- Mam jednak nadzieję, że każdy następny rok będzie równie owocny, a może nawet bardziej. Nie zamierzam poprzestać na jednej płycie, mam też mnóstwo planów koncertowych - podsumowywał w rozmowie z Czwórką Piotr Zioła.
Audio
  • Piotr Zioła opowiada o swoich muzycznych planach (Stacja Kultura/Czwórka)
Piotr Zioła uznawany jest za jednego z najzdolniejszych debiutantów
Piotr Zioła uznawany jest za jednego z najzdolniejszych debiutantówFoto: mat. promocyjne/Facebook

Autor jednego z najgłośniejszych debiutów tego roku - krążka "Revolving Door", swojego pierwszego wywiadu udzielił w Czwórce. Posłuchaj wywiadu <<<

Teraz znów w rozmowie z Czwórką opowiedział m.in. o jesiennej trasie koncertowej, wyczekiwanym koncercie w warszawskiej Stodole oraz o współpracy z polskimi muzykami młodego pokolenia. Piotr Zioła mówił o swojej muzycznej codzienności, ale wspominał także współpracę z Belą Komoszyńską z grupy Sorry Boys. Zdradził też, dlaczego to właśnie ona będzie gościem specjelnym podczas najbliższego koncertu.

***

Tytuł audycji: "Stacja Kultura"

Prowadzi: Katarzyna Dydo

Data emisji: 8.11.2016

Godzina emisji: 11.40

kd

Czytaj także

Natalia Moskal: chcę wciągnąć ludzi w mój świat

Ostatnia aktualizacja: 01.11.2016 12:30
- Kiedy byłam młodsza, nie wiedziałam za bardzo czego chcę i polegałam głównie na producentach muzycznych. Teraz dorosłam i jestem pewna swego - mówi Natalia Moskal, wokalistka, która pracuje nad debiutancką płytą i interaktywnym klipem.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Ralph Kamiński, Kuba Karaś i morze nowych dźwięków

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2016 13:40
14 listopada ukaże się debiutancki krążek młodego artysty zatytułowany "Morze". - To słowo kojarzy mi się z uczuciami i przywołuje wspomnienia z czasów, kiedy mieszkałem nad morzem - wyjaśnia Ralph Kamiński.
rozwiń zwiń