Sztuka, muzyka, performance. Co słychać w kulturze?

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2019 15:34
Środową odsłonę "Stacji kultura" rozpoczniemy od polecenia najciekawszych wystaw, które możemy oglądać w galeriach na całym świecie. Przegląd przygotuje Dominika Klimek. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Po nich dziennikarz muzyczny Czwórki Damian Sikorski opowie o festiwalu jazzowym World Orchestra - Wschód piękna, który już po raz piąty odbędzie się na Warmii w miejscowości Olsztynek. Podczas Wschódu Piękna jak co roku pojawią się wyjątkowi muzyczni goście. O tym kto i z jakim repertuarem pojawi się na scenie porozmawiamy po godz. 10.30.

Spotkamy się także z Edytą Kozak. koordynatorką projektu "Performing Europe" - cyklu spektakli i projektów spotkamy artystów sztuk performatywnych, reżyserów, artystów wizualnych, architektów, urbanistów, kuratorów, a także studentów kierunków humanistycznych i artystycznych, którzy za pomocą tworzonych przez siebie projektów będą starali się opowiedzieć o zjawisku ruchu.

Zapowiemy też czwartą odsłonę festiwalu Literatura jak fotosynteza, który pod hasłem "Motyka i Słońce", poruszy tematykę społecznych ogrodów, literatury i dyskusji o ekologii, ekonomii i ekopoezji.

***

Na audycję z cyklu "Stacja Kultura" w środę (19.06) od godz. 10.05 zaprasza Kasia Dydo.

ac

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń