X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Polski design, czyli jaki? Wyzwania współczesnych projektantów

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2020 21:51
Świadome ekologicznych wyzwań, odważne, wprowadzające innowacyjne technologie, praktyczne. Jakie powinno być projektowanie w 2020 roku? 
Audio
  • Ekologia i design. Czy idą w parze i jak wpływają na nasze życie? (Stacja kultura/Czwórka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock

Mamy coraz większą świadomość produktów, z których korzystamy. I mowa tu zarówno o konsumentach, producentach, jak i projektantach. W temacie ekologii jest coraz więcej do zrobienia we współpracy z polskimi markami. Dlatego powstają inicjatywy, dzięki którym w jednym miejscu, przez kilka dni możemy spotkać się i porozmawiać na temat tego, czym dla nas jest ekologiczne projektowanie i w jaki sposób, wspólnie z twórcami i producentami możemy zmieniać naszą rzeczywistość. Temu mają służyć spotkania zogranizowane w ramach tegorocznej odsłony Arena Design. Opowiedziała o nich dyrektor kreatywna wydarzenia Maria Jeglińska-Adamczewska.

- Hasło tegorocznej odsłony jest nieco prowokacyjne. "Slow design" ma zmusić do myślenia o produkcie na wielu płaszczyznach. Zastanawiamy się, czy "powolna produkcja jest w ogóle możliwa - mówiła dyrektor kreatywna Arena Design Maria Jeglińska-Adamczewska. - Chcemy wdrażać nowe strategie marek, dawać konsumentom zupełnie nową jakość produktów - dodawała. 

Jaki powinien być nowoczesny design i ile projektowanie może powiedzieć o naszej przyszłości? O tym w nagraniu rozmowy. 

O designie w 2020 roku możemy dowiedzieć się więcej w ramach spotkań Areny Design - producentów, miłośników i ich twórców. Targi odbędą się 25–28 lutego 2020 r. w przestrzeni pawilonu 3. Międzynarodowych Targów Poznańskich.

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Maria Jeglińska-Adamczewska (dyrektor kreatywna Arena Design)

Data emisji: 6.02.2020

Godzina emisji: 11.06

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak