Muzeum Szczęścia w Zakopanem. Naładuj się pozytywną energią

Ostatnia aktualizacja: 19.02.2020 20:45
Czym jest szczęście i gdzie je znaleźć? Twórcy "Be Happy" Museum przekonują, że w Zakopanem. To tam mieści się Muzeum Szczęścia nazywane jednym z najbardziej "istagramowych" miejsc na mapie Polski. Co w nim znajdziemy?
Audio
  • Świat Willy'ego Wonki na tle polskich Tatr. Co znajdziemy w Muzeum Szczęścia? (Stacja kultura/Czwórka)
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/LightField Studios

To naładowane pozytywną energią miejsce poza tym, że mieni się wszystkimi odcieniami tęczy proponuje też niezwykłe instalacje i scenografie. Znajdziemy tam girlandy z lodowych rożków. basen z piankami marshmallow, huśtawkę z banana i... jednorożce. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Be Happy! Museum (@behappymuseum)

W dodatku ekspozycja ciągle się zmienia. Zwiedzanie zaczynamy od pomieszczenia z różową wanną, która znajduje się pośrodku iluzji optycznej, która wykręci nasz świat do góry nogami. Możemy zatopić się w sali confetti z różowymi płatkami śniegu i przenieść się do pokoju, w którym wszystko jest na opak. - Ogromnej wielkości donaty, karuzela z lizakami, zimowa kraina z magicznymi stworzeniami. Znajdziemy tu wszystko, czego potrzeba do wykonania wyjątkowego zdjęcia i dużo świetnej zabawy - mówił Kacper Kleban, kierownik Be Happy Museum.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Be Happy! Museum (@behappymuseum)

Przestrzeń muzeum należy do nas i tylko od naszej wyobraźni zależy, w jaki sposób postanowimy ją wykorzystać. Możemy się tu zatrzymać na słodki poczęstunek, bawić się godzinami robiąc zdjęcia i nagrywając tik-toki, albo wybrać na spacer po krainie przypominającej świat Willy'ego Wonki. Dla tych, którym do Zakopanego nie po drodze mamy świetną wiadomość - "Be Happy" Museum możemy odwiedzić także w Szczecinie. Zabierzmy dużo dobrego humoru i w drogę. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Anna Hardej

Data emisji: 18.02.2020

Godzina emisji: 11.15

ac

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak