SaMa. Podbiła muzyczny rynek, wciąż kryje się przed... rodzicami

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2023 12:09
- Na co dzień lubię słuchać muzyki, za którą stoją głębsze historie. Cenię utwory, których autorzy opowiadają o własnych, bardzo osobistych doświadczeniach - mówiła Magdalena "SaMa" Sałata. 
Magdalena SaMa Sałata
Magdalena "SaMa" SałataFoto: Kamil Jasieński/Czwórka

Magdalena "SaMa" Sałata prezentuje światu swój pierwszy singiel pt. "Czerń i biel", który powstał we współpracy z Wolską, kompozytorki, ale także autorki tekstów i wokalistki, oraz producentem Jakubem Krupskim, współpracującym z takimi gwiazdami jak Lanberry czy Bryska.

Słowa do utworu napisała Wolska. - Mamy wspólnego managera i to ona wprowadziła mnie w całą branżę muzyczną, wcześniej nie miałam pojęcia właściwie o niczym. Rozmawiałyśmy bardzo dużo, by oddać moje prawdziwe emocje w tym utworze, a dziś wiem, że pojawią się kolejne numery - wspominała Magdalena Sałata. 

Gość Czwórki ferie zimowe spędza w Warszawie. - Pracuję, a efektami będą kolejne utwory, które niebawem się pojawią. Muszę też dbać o naukę, bo przede mną matura - zaznaczała SaMa. - Potem mam nadzieję dostać się na jakieś fajne studia, przeprowadzę się do Warszawy i tu będzie się rozwijać moje życie i kariera.

Posłuchaj
15:32 sama_PR4_AAC 2023_02_07-10-15-52.mp3 O swoim singlu i muzycznych planach opowiada SaMa (Stacja Kultura/Czwórka) 

Magda Sałata to osiemnastoletnia wokalistka, która przekonuje, że "śpiew jest dla niej tak naturalny jak oddychanie". - Śpiewałam od 7. roku życia w miejskim ośrodku kultury, ale potem poczułam, że to jest to, co chcę robić przez całe życie - mówiła SaMa. Wciąż jednak w domowym zaciszu śpiewa "sama dla siebie".


Sprawdź także:

- Ukradkiem chowam się w warsztacie mojego taty. Nadal boję się otworzyć przed rodzicami. Pomógł program telewizyjny, w którym się odkryłam - wspominała. - Bardzo się tym wszystkim stresowałam i wszystko przeżyłam. Spotkałam jednak bardzo ciekawych ludzi, z którymi nadal mam kontakt. Dzięki temu doświadczeniu nabrałam pewności siebie i mogłam wydać singiel - opowiadała. 

Źr. Youtube.pl/SaMa

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: SaMa (Magdalena Sałata)

Data emisji: 07.02.2023

Godzina emisji: 10.10

kd

Czytaj także

Marika zapowiada nowy album. Singiel "Patataj" promuje "Cykl"

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2022 17:12
Marika zapowiada nowy album "Cykl", a nowe utwory powstały we współpracy m.in. z Kubą Karasiem, duetem Sarapaty i Buslavem. 
rozwiń zwiń