Reżyser "Kac Wawa": Biust w 3D to rewelacja

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2012 10:41
Do kin wszedł w piątek "Kac Wawa" - pierwsza polska komedia nakręcona w technologii 3D. Reżyser filmu Łukasz Karwowski był przy tej okazji gościem "Stacji Kultura".
Audio

"Kac Wawa" opowiada o pewnym wieczorze kawalerskim. W głównej roli występuje Borys Szyc, a partneruje mu plejada gwiazd naszego kina z Tomaszem Karolakiem, Antonim Pawlickim, Sonią Bohosiewicz i Romą Gąsiorowską na czele.

Reżyser filmu Łukasz Karwowski jest zadowolony z efektu końcowego, zwłaszcza z postaci głównego bohatera. - Przed rozpoczęciem zdjęć szukaliśmy metody, jak Borys miałby to zagrać. Mnie po głowie chodzili "Piraci z Karaibów" i rola Johnny'ego Deepa w tym filmie. Chcieliśmy u nas czegoś podobnego. No i Borys rzeczywiście zagrał bardzo niekonwencjonalnie. Swoją postać poprowadził bardzo zgrabnie, mądrze i intuicyjnie.

Tytuł filmu Łukasza Karwowskiego jednoznacznie kojarzy się z amerykańskim przebojem "Kac Vegas". - To jest kino producenckie, czyli to produkcja i dystrybutor decydują o tytule, a nie reżyser. Prywatnie uważam jednak, że komercyjnie to jest dobry tytuł - podkreślił reżyser.

"Kac Wawa" reklamuje hasło, że to pierwsza polska komedia w 3D. Łukasz Karwowski zapewnił, że nie są to czcze przechwałki. – Jest tam np. goła pani z wielkim biustem. W 3D wygląda to bardzo ciekawie i sam z przyjemnością to obejrzałem. Wbrew pozorom efektów trójwymiarowych jest w filmie więcej. Wystrzały z pistoletu kręciliśmy kamerami o przepustowości tysiąca klatek na sekundę. Taki trik nie był jeszcze w Polsce stosowany.

Więcej o filmie "Kac Wawa" dowiesz się, słuchając całej rozmowy z reżyserem.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

On zarabia 100 tys. zł w dwa tygodnie (wideo)

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2011 15:04
Takimi zarobkami nie wielu może się pochwalić. Do wyjątków zalicza się Borys Szyc, który słynie z powiedzenia, że za mniej niż 25 tysięcy nie opłaca mu się wstawać z łóżka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Spadkobiercy" poruszają, "Sponsoring" rozczarowuje

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2012 15:15
Jak co piątek zagladamy do kin. Swoich premier doczekali się m.in. "Spadkobiery" z nominowanym do Oscara George’m Clooneyem w roli głównej, głośny "Sponsoring" Małgośki Szumowskiej i przygodowa „Podróż na tajemniczą wyspę”.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Wstyd" i "Faust" kontra kino akcji i ... muminki

Ostatnia aktualizacja: 24.02.2012 16:19
Na ekrany kin weszło właśnie aż osiem nowości. Wspólnie z Łukaszem Muszyńskim z portalu FilmWeb omówiliśmy dla Was w Czwórkowej "Stacji Kultura" cztery z nich.
rozwiń zwiń