Kto znęcał się nad nagim, skrępowanym Glacą?!

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2012 00:00
Glaca - lider Sweet Noise, a teraz także My Riot - oraz aktor Jarosław Boberek opowiadają w Czwórkowej "Stacji Kultury" o... "Botoksie"
Audio
  • Kto znęcał się nad nagim, skrępowanym Glacą?!

- Temperatury były ujemne. Znajdowaliśmy się w podziemiach fabryki sera topionego w Warszawie. Glaca był nagi i miał związane ręce przez dobre sześć godzin. On był ofiarą, a ja oprawcą... - opowiada aktor znany m.in. z roli Posterunkowego w serialu "Rodzina zastępcza". To jego relacja z planu teledysku do utworu "Botoks" promującego debiutancką płytę My Riot, nowego projekt lidera Sweet Noise.

- Jarka polecono mi jako mocnego człowieka, który zgodzi się zagrać odważną rolę - dodaje Glaca. - Byłem bardzo zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że zna My Riot, a nawet utwór "Botoks".

Premiera nowego klipu Glacy będzie miała miejsce na antenie Czwórki we wtorkowym (13 marca) "DJ Paśmie". Słuchajcie audycji Bartka Koziczyńskiego po godzinie 21.00.

Tymczasem polecamy rozmowę Kuby Kukli i Kasi Dydo z Glacą oraz Jarosławem Boberkiem, z której poznać można historię My Riot oraz więcej szczegółów na temat klipu do "Botoksu".

mm

Czytaj także

My Riot dynamiczni niczym Zeppelini

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2011 17:20
Lider Sweet Noise, Glaca opowiedział Piotrowi Baronowi o kulisach powstania płyty jego nowego projektu.
rozwiń zwiń