"Zgadnij, kto to": gra dla przyszłych detektywów

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 16:30
Każdy z graczy wybiera sobie jednego bohatera na swojej planszy, a pozostali muszą zgadnąć, kto kogo wybrał.
Audio

Cała zabawa polega na tym, że można zadawać wyłącznie pytanie zamknięte, czyli takie, na które odpowiedzieć można wyłącznie "tak", bądź "nie".

Gra przeznaczona dla dzieci. – Uczy analitycznego myślenia, zadawania właściwych pytań – tłumaczy Krzysztof Bukowski z wydawnictwa Hasbro. – Słyszałem tez taką teorię, że jest świetna dla przyszłych policyjnych śledczych, albo prokuratorów, bo przeprowadzania przesłuchań.

W grze dużo jest dźwięków, błyskających światełek, co jest sporym utrudnieniem, bo dekoncentruje.

Dowiedz się więcej o grze i jej zasadach, słuchając nagrania "rozGRYwki" ze studia Czwórki, albo obejrzyj naszych reporterów w akcji, klikając w ikonę kamery.

(kd)

Zobacz więcej na temat: gra dzieci

Czytaj także

Test gry "Operacja": siostro, pęsetę proszę!

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2012 09:54
Ta gra jest na rynku od roku 1951 i od tamtej pory oswaja dzieci z trudnym tematem jakim jest choroba i operacja. Do zwycięstwa przydadzą się zdolności manualne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Test gry: "Pupile podziemi" - wychowaj niesforne potworki

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2012 15:16
- W tej grze hodujemy potwory dla władców podziemi. Każdy z graczy chce wyhodować jak najciekawsze okazy. Musimy sprzątać po pupilach, budować magiczne klatki, bo inaczej uciekną między wymiarami - opowiada Piotr Widerski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Labyrinth. The paths of destiny": bardzo skomplikowane puzzle

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2012 20:00
Choć, zdaniem naszych czwórkowych mistrzów planszówek trudno tę grę jednoznacznie zaklasyfikować, ostatecznie można by nazwać ją "kafelkową grą akcji".
rozwiń zwiń