Gdzie się bawić? Najlepsze imprezy w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 15:30
Koncert SaSchienne, Pixel Heaven dla komputeromaniaków i występ formacji Green Day. Najbliższy tydzień zapowiada się ciekawie dla fanów dobrych imprez z całej Polski.
Audio
  • Koncert SaSchienne, Pixel Heaven dla komputeromaniaków i występ formacji Green Day - najlepsze imprezy w Polsce według Aktivist (Stacja Kultura/Czwórka)
Green Day podczas koncertu
Green Day podczas koncertuFoto: wikimedia.commons.org/aut.Naomi Lir

14 czerwca w katowickiej "Hipnozie" pojawi się niemiecko-francuski duet SaSchienne, który zagra tam w ramach Before Tauron Nowa Muzyka Festival 2013. – Bardzo lubią nasz kraj, byli tu już kilkakrotnie – mówi w Czwórce Kacper Peresada z magazynu Aktivist. – To ładne połączenie niemieckiego house’u i techno z romantyzmem francuskiego wokalu. W "Hipnozie" dobre są zresztą także zapiekanki…

Ci, którzy lubią oldschoolowe gry w automatach będą szczęśliwi podczas imprezy Pixel Heaven, która odbędzie się 15-16 czerwca w CDQ na ul. Burakowskiej w Warszawie. – To dobra okazja, by sprawdzić tytuły, w które nie mieliśmy okazji grać od lat – mów gość "Stacji Kultura". – Na 100 proc. będzie trochę Atari.

Jeszcze bardziej ciekawie będzie 18 czerwca w Łodzi. – Co chwila pojawiają się tam ostatnio wielkie gwiazdy, a teraz czeka nas formacja Green Day – mówi Peresada. – Warto się tam wybrać.

A dla tych, którzy nie lubią wielkich koncertów, nowe, ciekawe miejsce, które właśnie otwiera się w Warszawie. "Niedorzeczni", zdaniem Peresady, mają być "letnim przedłużeniem" lubianego w stolicy klubu 1500 m2. – 1500 m2 otwiera miejscówkę plenerową. Dobra muzyka elektroniczna i dobrze nagłośnione imprezy. Już potwierdzonych jest wielu interesujących gości – mówi Peresada. – A w piątek, 14 czerwca więc czeka nas darmowa impreza ze śmietanką warszawskiej sceny DJ-skiej i producenckiej. Będzie m.in. Black Sheep. Drugiego dnia pojawi się John Robberts z Wielkiej Brytanii i zagra swojego live’a.

 (kd)

Czytaj także

Vienio: polską muzykę z lat 80. i 90. po prostu trzeba znać

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2013 13:59
Jego nowa płyta "Profil pokoleń" to album, opierający się na hiphopowych wersjach artystów przełomu lat 80. i 90., m.in. Lecha Janerki, czy Grzegorza Ciechowskiego. Ich teksty są cytowane, ale jednocześnie przyodziane w nowoczesną aranżację i współczesny komentarz.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Set Hadriana na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 12:10
Za deckami stanął m. in. Hadrian - warszawski didżej związany z kolektywem Głębokie Pasmo. Projekt założony przez przyjaciół i pasjonatów dobrej muzyki rośnie w siłę. Posłuchaj jak zagrał.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Łona i Webber: na hip hopie można zarobić, ale to ciężki kawałek chleba

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2013 09:40
Błyskotliwe teksty Łony połączone z doskonałymi bitami Webbera sprawiają, że tandem od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce polskiego hip hopu. I świetnie sobie radzi: w studiu i na scenie.
rozwiń zwiń