X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Chcesz być sławny? Napisz powieść!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 13:00
Autor kryminałów Jo Nesbo jest jednym z najlepiej zarabiających Norwegów. Jeśli masz lekkie pióro, artystyczną wrażliwość i chciałbyś iść w jego ślady - weź udział w konkursie "To się musi POWIEŚĆ".
Audio
  • Poznaj zasady konkursu "To się musi POWIEŚĆ" (Czwórka/Poranek OnLine)
Chcesz być sławny? Napisz powieść
Foto: Glow Images/East News

- Postanowiliśmy dać szansę młodym ludziom, którzy próbują pisać, a nie są do końca pewni czy jest to coś warte, czy nie - mówi Małgorzata Ochab z wydawnictwa ZNAK. - I tym konkursem właśnie chcemy otworzyć się na nowe talenty.

Organizatorzy poszukują nowych, ciekawych autorów i dobrej, interesującej literatury. Nie stawiają żadnych ograniczeń tematycznych – w konkursie mogą brać udział powieści obyczajowe, kryminalne, sensacyjne, historyczne etc. - Poszukujemy po prostu dobrej literatury - tłumaczy rozmówczyni Kasi Węsierskiej. - Ważne, żeby tekst napisany był po polsku i nigdy wcześniej nie został opublikowany. Objętość powieści powinna być nie mniejsza niż 5 arkuszy wydawniczych (200 000 znaków ze spacjami).

Prace oceniać będzie jury w składzie: Sylwia Chutnik, Justyna Sobolewska, Jarosław Czechowicz oraz redaktorki wydawnictwa ZNAK. Konkurs potrwa do 31 marca 2014 roku. 
(kul)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jaume Cabré wyznaje: kiedy kończę książkę mdleję

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2013 14:00
Ta książka prowadzi czytelnika przez wieki, miejsca, a także życie głównego bohatera oraz historię Europy. W polskim wydaniu "Wyznaję" Jaume Cabré liczy blisko 800 stron i jest jednym z hitów wydawniczych ostatnich miesięcy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Projekt Schwob - w trosce o dobro dobrej książki

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2013 13:20
W przyszłym roku "Lalka" Bolesława Prusa trafi na półki księgarń w Belgii, Holandii i Luksemburgu. Wszystko za sprawa projektu Schwob, którego celem jest wyszukiwanie i promowanie wybitnych, ale szerzej nieznanych dzieł literatury europejskiej przede wszystkim XX wieku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Beata Chomątowska prawdziwych przyjaciół poznała w Bredzie

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 13:00
- Kiedy autor napisze coś, co zostanie dobrze przyjęte, rosną wobec niego oczekiwania. Żeby im sprostać odeszłam od reportażu na rzecz wspomnień - mówi Beata Chomątowska, autorka książki "Dobrych przyjaciół poznaje się w Bredzie".
rozwiń zwiń