Możesz uzdrowić swoje życie. Tylko jak?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 07:10
Wasz ulubiony trener osobisty, Miłosz Brzeziński, tym razem podpowie jak wpłynąć na własne życie.
Żeby być szczęśliwym, warto starać się żyć w zgodzie z sobą samym
Żeby być szczęśliwym, warto starać się żyć w zgodzie z sobą samymFoto: Fot.: Glow Images/East News

Do rozmowy na ten temat natchnęli nas twórcy satyrycznego portalu Zmemłani. W grudniu umieścili na nim "40 sposobów na gorsze życie". Wśród nich znalazły się m.in. liczenie lajków na fejsie, rozładowywanie napięcie alkoholem czy zmuszanie się do relaksu. Poprosimy naszego eksperta o komentarz.

Powiemy też o ciekawej inicjatywie "Książki w pudle". 8 stycznia w jednym ze stołecznych zakładów karnych książki skazanym poczyta Szymon Majewski - podpytamy o to wydarzenie organizatorów akcji, którzy zagoszczą w studiu po godzinie 7.00.

Pojawi się także Tomek Majka, dziennikarz Informacyjnej Agencji Radiowej, który niedawno wrócił z Łotwy. Przyglądał się reakcji tego kraju i jego mieszkańców na wprowadzenie euro na początku stycznia. Polecamy jego relację w Czwórce!

To oczywiście nie wszystko! Nie zabraknie również naszego "Dobrze brzmiącego konkursu" z wypasionymi głośnikami do wygrania. Na "Poranek OnLine" w środę, 8 stycznia, między godziną 6.00 a 9.00 zaprasza Dżbik!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: kluczem do sukcesu jest praca. Inaczej czeka nas depresja

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2013 15:03
Wszyscy lubimy odnosić sukcesy. Nie wszyscy jednak są na nie gotowi, i nie wszyscy potrafią je docenić. – Sukces sprzyja przygotowanym, ale oczywiście nie każdy pracowity człowiek się go doczeka – mówi w Czwórce Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: im bardziej sie zakazuje, tym apetyt rośnie, także na narkotyki

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2013 11:00
Legalizacja narkotyków to temat, który nie traci na aktualności. A wręcz odwrotnie za każdym razem gdy wraca do debaty wzbudza więcej emocji. Tym razem na problem spojrzeliśmy fachowym okiem Miłosza Brzezińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miłosz Brzeziński: dziecko w rodzinie daje świętowaniu nową jakość

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2013 07:30
- Wigilijny stół to podstawa świątecznej tradycji - mówi trener osobisty, Miłosz Brzeziński. - I nie chodzi o to, żeby uginał się od frykasów, tylko był miejscem, przy którym spotyka się cała rodzina.
rozwiń zwiń