Sezon rowerowy czas zacząć

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2014 12:45
A we wtorkowym "Poranku OnLine" sprawdzimy, czy już zaczęliście sezon rowerowy. No chyba, że w ogóle go nie zamykaliście ;)
Sezon rowerowy czas zacząć
Foto: Glow Images/East News

Zajrzymy do Francji, gdzie pojawił się ciekawy projekt pod nazwą "plan velo". W ramach tej inicjatywy pracownicy mają dostawać od 21 do 25 centymów za każdy kilometr, przejechany do pracy na rowerze. Czy to fajny pomysł na mobilizowanie ludzi do sportu? Podyskutujemy!

Będziemy mieć też dla Was wejściówki do warszawskiego kina Imax na pokaz filmu "300: Początek imperium".

A w studiu zagości Mateusz Jędrocha, który zaprosi Was na Międzynarodowy Kongres Gospodarczy Emerging Europe 2014. Kongres organizuje Studenckie Koło Naukowe Klub Inwestora działające przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Po dobry nastrój i fajną muzykę do "Poranka OnLine" zapraszam od godz. 6.00 do 9.00 we wtorek, 11 marca! Justyna Dżbik

Zobacz więcej na temat: Czwórka rower SPORT
Czytaj także

Rolkarze kontra rowerzyści i piesi – odwieczni wrogowie na drogach?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 12:00
Na polskich ulicach coraz częściej, obok kierowców samochodów i rowerzystów, zobaczyć można rolkarzy. – Kompletnie nie przejmują się pieszymi w parkach i na chodnikach – skarżą się słuchacze Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fotoradary dla rowerzystów - ułatwią życie, czy sparaliżują miasta?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 12:07
Uspokajamy, nie chodzi o to, by mierzyć prędkość, z jaką po drogach poruszają się cykliści i karać ich za łamanie przepisów. Wręcz przeciwnie – dzięki radarom ustawionym przy drodze miłośnicy jednośladów mogą liczyć na tzw. „zieloną falę” sygnalizacji świetlnej.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Jak przygotować rower na wiosnę?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 14:29
W poniedziałkowe popołudnie w Czwórce dowiemy się, jak wygląda serwis rowerowy przed wiosną, przetestujemy także grę planszową „Twarzą w twarz”. Zapraszamy do "Czwartego wymiaru".
rozwiń zwiń