Jak przygotować rower na wiosnę?

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2014 14:29
W poniedziałkowe popołudnie w Czwórce dowiemy się, jak wygląda serwis rowerowy przed wiosną, przetestujemy także grę planszową „Twarzą w twarz”. Zapraszamy do "Czwartego wymiaru".
Jak przygotować rower na wiosnę?
Foto: Glow Images/East News

W "Czwartym wymiarze" w poniedziałek zastanowimy się, jak należy przygotować rower do zbliżającej się wielkimi krokami wiosny. Co zrobić, by żaden z elementów naszego sprzętu nie zawiądł podczas długich wypraw i na co zwrócić uwagę podczas drobnych przeróbek roweru.

Zagramy także w grę "Twarzą w twarz" i sprawdzimy, czy w pojedynkę rzeczywiście można dobrze bawić się przy "planszówce".

Wczesniej zaprosimy Was na serwis motoryzacyjny, w którym powiemy m.in. o pokaźnej kolekcji pojazdów z filmów o słynnym agencie 007, która właśnie została wystawiona na sprzedaż, a która kosztować ma - bagatela - 20 mln funtów.

Na "Czwarty wymiar" zapraszamy w poniedziałek, 3 marca, od godz. 16.00 do 19.00.

Zobacz więcej na temat: Czwórka rower SPORT
Czytaj także

Rolkarze kontra rowerzyści i piesi – odwieczni wrogowie na drogach?

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2013 12:00
Na polskich ulicach coraz częściej, obok kierowców samochodów i rowerzystów, zobaczyć można rolkarzy. – Kompletnie nie przejmują się pieszymi w parkach i na chodnikach – skarżą się słuchacze Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Rowerem przez Włochy... po autostradzie

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2013 19:40
Autostrada będzie mieć 500 km, połączy Wenecję z Turynem i zostanie udostępniona tylko rowerzystom!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fotoradary dla rowerzystów - ułatwią życie, czy sparaliżują miasta?

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2013 12:07
Uspokajamy, nie chodzi o to, by mierzyć prędkość, z jaką po drogach poruszają się cykliści i karać ich za łamanie przepisów. Wręcz przeciwnie – dzięki radarom ustawionym przy drodze miłośnicy jednośladów mogą liczyć na tzw. „zieloną falę” sygnalizacji świetlnej.
rozwiń zwiń