Miłosz Brzeziński: co zrobić z własnym talentem?

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2014 10:32
W środowym "Poranku OnLine" po godz. 8.00 spotkanie z Waszym ulubionym trenerem osobistym Miłoszem Brzezińskim. Tym razem rozmowa pod wiele mówiącym tytułem "Mam talent! I co ja teraz zrobię?".
Miłosz Brzeziński
Miłosz BrzezińskiFoto: Wojciech Kusiński

Wielu ekspertów przekonuje, że polskie szkoły radzą sobie z "wyciąganiem za uszy" uczniów słabszych, by równali do ogólnego poziomu. Dużo gorzej idzie im z wyłapywaniem wyjątkowych talentów i ułatwianiem im rozwoju. Co na to nasz ekspert - sprawdzimy i czekamy również na Wasze komentarze.'

Zobacz więcej: wywiady z Miłoszem Brzezińskim <<<

Do tego temat dnia, a w nim pytanie o własną kapelę - czy przypadkiem nie chcielibyście takiej mieć? Jak założyć własny zespół? Co zrobić, żeby zaczać na nim zarabiać? O tym m.in. pomysłodawcy Akademii Rocka, którzy w weekend robią dużą prezentację swoich "absolwentów" czyli młodych, utalentowanych muzyków.

Na śniadanie zjemy schnecken z filmu "Klatka dla ptaków". Nie wiecie co to za potrawa? Odróbcie pracę domową - zobaczcie film i słyszymy się po godz. 6.00 w środę, 28 maja!

Na "Poranek OnLine" zaprasza Dżbik

Czytaj także

Możesz uzdrowić swoje życie. Tylko jak?

Ostatnia aktualizacja: 07.01.2014 07:10
Wasz ulubiony trener osobisty, Miłosz Brzeziński, tym razem podpowie jak wpłynąć na własne życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czy muszę sprostać oczekiwaniom innych?

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2014 10:00
"Powinnaś schudnąć", "znajdź lepszą pracę", "zacznij się więcej uczyć" - oczekiwania innych wobec nas są różne na różnych etapach naszego życia. - Musimy jednak łapać swoją "normę", bez względu na wiek i na to, co się dzieje wokół nas - mówi psycholog i trener osobisty Miłosz Brzeziński.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Idealny dzień w pracy? "Gdy wyeliminujemy chaos"

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2014 08:00
- Choć wielu ludziom wydaje się, że dobrze w pracy jest wtedy, gdy nie ma nic do roboty, to nieprawda - mówi w Czwórce Miłosz Brzeziński, psycholog i trener osobisty. - Warto mieć dużo ciekawych zadań do wykonania, podejmować wyzwania. Trzeba jednak podejść do nich metodycznie.
rozwiń zwiń